Astra H Teyp

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
Arkadaslar Teybı degıstırmek ısıtyorum ama sokunce yol bılgısayarının hepsi iptal mı oluyo yoksa sadece dıreksyondakı tuslarmı ıptal oluyo

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır sadece,radyo göstergesı çalışmaz gerı fonksıyonlar çalışır..Dıreksıyon kumandanızı alacagınız ürüne göre kullanım şartı değişir..

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayır sadece,radyo göstergesı çalışmaz gerı fonksıyonlar çalışır..Dıreksıyon kumandanızı alacagınız ürüne göre kullanım şartı değişir..

Aynen sadece müzik gider geri kalanlar calışır.
Klima, yol bilgisayarı falan çalışıyor. Ben teyp hiç takılı degilken denedim. Denemesi bedava sök teyibi gör.:D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu öğrendigim iyi oldu..

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde...gerci benim aklım vectra nın direksiyon kumandalarına gitti... sadece teyp var ya direksiyonda..

paragon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cosmolarda nasıl olur bilmiyorum ama ben garantiden yeni teyp beklerken 2 hafta teypsiz gezdim yol bilgisayarını direksiyondan kontrol edebiliyordum. Yani sorun yok ;)

rallyboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben double dın kullanıorum. Arklarında dediği gibi yol bilgisayarını direksiyondan kumanda ediosun. Yalnızca akü kutup başı falan söküldüğünde yol bilgisayarı kendini sıfırlıyor ve bilgisayarın ilk bağlandığı tarih ve saate dönüyor. Bunu orjinal teypteki settings tuşu olmadığından kontrol edemiosun. Serviste hemen ayarlanıyor tabiki.