astra h yağ kaçagı

CodeX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. sorun yag kacagı bu problemden artık bıktım usandım ucuz diye aldığım arabaya 10-12 bin lira para harcadım sonuc hala aynı hatta daha berbat bütün huzurumu keyfimi alt üst etti bu kadar harcadıgım parayı üstüne kor 0 araba alırdım opel astra 2006 trigerin oldugu kısımdan yag atıyordu 50 defa girdi cıktı sanayiye 50 defa söküp keceyi degistiler hala daha yag kacırıyor yine bu bahsettiğim yerden az kacırıyo pek problem yapmıyorum bunu ama sanzımanın oldugu kısımdan aracla 70 km nin üstüne cıktıktan 5-10 dakika sonra su gibi yag atıyo hız arttıkca yag daha fazla artıyor normal araba sogukken yerini deigstiriyorum belki karterden atıyodur diye yok yag felan atmıyo araba ısındıgında oluyor bu problem sanzımanı indirip keceyi degistiler sorun düzeldi 1 ay gecmedi üstünden yine aynısı oldu artık illallah ettim arabayı ya yakacam ya galericiye ne verirse deyip satacam ben bunaldım arkadas bir daha da opel derseler 0 ından baskasını almam sanayiye girdi mi cıkmıyor araba. basından aynı sorun gecen varsa bi yardım edebilir mi artık ustalara para vermekten bıktım usandım araba yüzünden ay sonunu getiremiyorum. :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
merhaba arkadaşlar. sorun yag kacagı bu problemden artık bıktım usandım ucuz diye aldığım arabaya 10-12 bin lira para harcadım sonuc hala aynı hatta daha berbat bütün huzurumu keyfimi alt üst etti bu kadar harcadıgım parayı üstüne kor 0 araba alırdım opel astra 2006 trigerin oldugu kısımdan yag atıyordu 50 defa girdi cıktı sanayiye 50 defa söküp keceyi degistiler hala daha yag kacırıyor yine bu bahsettiğim yerden az kacırıyo pek problem yapmıyorum bunu ama sanzımanın oldugu kısımdan aracla 70 km nin üstüne cıktıktan 5-10 dakika sonra su gibi yag atıyo hız arttıkca yag daha fazla artıyor normal araba sogukken yerini deigstiriyorum belki karterden atıyodur diye yok yag felan atmıyo araba ısındıgında oluyor bu problem sanzımanı indirip keceyi degistiler sorun düzeldi 1 ay gecmedi üstünden yine aynısı oldu artık illallah ettim arabayı ya yakacam ya galericiye ne verirse deyip satacam ben bunaldım arkadas bir daha da opel derseler 0 ından baskasını almam sanayiye girdi mi cıkmıyor araba. basından aynı sorun gecen varsa bi yardım edebilir mi artık ustalara para vermekten bıktım usandım araba yüzünden ay sonunu getiremiyorum. :(

Hiç boşuna uğraşma kardeşim. Hemde hiç site içinde buna benzer çok konu var. Sadece sanırım 5-15 TL gibi olan o keçe düzen tutmadı mı? Tutmuyor. Yağını filan kontrol et en azından yatak sarmasın derim.

CodeX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi zaten ugrasmayacam ugrasacak gücümde kalmadı param da :) araba ucuz diye yanımda bi kac bilen adam daha dogrusu biliyor sandıgım adamlarla gittik baktık kesin al 10 numara araba sıkıntısı yok felan gitik aldık, kendimi antebe atarsam bi galericeye verecegim bu da gencliğimizin acı tecrübesi olsun napalım .

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi zaten ugrasmayacam ugrasacak gücümde kalmadı param da :) araba ucuz diye yanımda bi kac bilen adam daha dogrusu biliyor sandıgım adamlarla gittik baktık kesin al 10 numara araba sıkıntısı yok felan gitik aldık, kendimi antebe atarsam bi galericeye verecegim bu da gencliğimizin acı tecrübesi olsun napalım .

Kardeşim şimdi ben burada yazdıkça bazı arkadaşlar kızıyor ama doğruya doğru yazmak gerek sıfır aracın bile contasın da kaçaklar olduğun da servis normal terleme yapar filan dediği bir dönem de yaşıyoruz. Bende çok kez conta değişimi filan yaptım ama bir türlü istediğim şekilde olmadı dedim kendi kendime ulan senin de contanın da dedim ve saldım çayıra. Ara ara yağına bakıyorum değişim zamanı geldiğin de değişim yapıp kaputu kapıyorum. Akıllandım opel aracın var ise ses geldi aman baktırayım demeyeceksin seni yolda bırakacak öyle. Ya değil ise harca da harca adam olmaz.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şanzıman havalandırma valfinden mi kaçırıyor ?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaşadığım yerde iyi ustası ve servisi olmayan arabayı almam.

Subaru'lar aslında 10 numaradır. Ama İstanbul veya Ankara'da yaşıyorsan ve lazım olduğunda yurt dışından sana parça getirebilecek parçacın varsa.

İsterse mercedes olsun, hor kullanılıp bir de iş bilmeyen ustaların eline düştün mü, arabayı 1 km zor yürütürsün.

Malesef durum böyle. Usta ara ki bulasın, düzgün sanayi esnafı ara ki bulasın.