Astra Hb , Yakışıklı ;)

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkayada atarız 1 tane daha , önlü arkalı gözüksün :) teşekkürler arkadaşlar

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç güzel olmuş, bence farların içlerini de temizlettir kardeş. ve çok oynattırma derim. şu an çok tatlı duruyor.

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah jantlar çok yakışmış,bence arka stopları siyah yerine kırmızı folyo kaplasanız daha güzel olurdu. yinede çok güzel görünüyor.

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı ekstra olarak üzerinde birşey yapmayı düşünmüyorum şuan gayet temiz ve güzel aracım , far temizlendi. stop lambalarına gelirsek bulunduğum şehirde aynı modelden 2 tane daha var aynı jant ve o 2 aracın stopları kırmızı 3. olmasın diye böyle bıraktım :) tabi o da ayrı bir güzel yakışır :) güzel mesajlarınız için teşekkürler :)

fikretesmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok guzel gorunuyor allah kaza bela vermesin imzada super :)

KaPriSs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız , sadece ön farlar kalmış Onlarıda temizletip içini kararttın mı tamamdır :)

cubu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah araç güzelmiş Allah kaza bela vermesin, 35' e herşey yakışır ;)
cantlar yakıyor kardeşim lastik ölçülerin nedir ve bu cant benim çok hoşuma gidiyor fiyatı ne kadar acep?

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 İNÇ SUGARRAY RS JANT + performans lastiği sıfır almaya kalkarsan 1.750 lira tutar , elinde lastiğin varsa sıfır jant 850 lira , eğer jant lastik alacaksan sana link atayım sahibinden.comda görmüştüm orada aynı jant temiz ve perfomans lastiği 1.200 lira şu jant&lastik ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ray-jant-michelin-lastik-takim-80317691/detay

şu sadece jant ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...array-rs-jant-4x100-108-17x7-5-89928279/detay

tabi bu jant ve lastiğin + larının olduğu gibi eksileride var :) 1. şehir içinde yollarınız bozuk ise konfor aramayın :) manisanın alaşehir ilçesinde ikamet etmekteyim ve nisana kadar şehrin yolları gördüğünüz gibi betıon ve sağlam asvalt olacağı için aracı şehir içinde rahatlıkla biniyorum (uzun yolda sorma zaten yoldaki müthiş kavramayı hakimiyeti kısacası farkı göreceksiniz.) bulunduğunuz yerde yollarda sıkıntı varsa 15inç veya 16 inçleri almanız daha iyi olacaktır

Son düzenleme: