astra hız kadrani

zannederims

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g 1.6 hiz kadr ani kafasına göre takılıyor. Abs arızası yok.ve abs devreye giriyor.bilgisayarla yol kontrolü yaptık beyne km bilgisi doğru geliyor.acaba hız kadr ani neden km bilgisini doğru göstermez.şoför tarafı porya kontrol edildi sorun yok dendi.şoför tarafından mi alıyor hız bilgisini.bu arada pc de po500 arızası veriyor.hız sensoru diyor.porya içinde ama ne tarafta şoför tarafında mi

Son düzenleme:

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şöför tarafındaki poryadan alıyor diye biliyorum ama kesin emin değilim.

Daha önceki G kasa aracımda porya arızası yaşamıştım. ABS sensör arızası ve sonralarda hız göstergesi hiç çalışmama ile karşılaşmıştım. Poryayı değişince sorun çözüldü.

Bir de poryada sensörle arada bir kablo var, bazı durumlarda o hasarlı olabiliyor. Ama gerçi bakılmıştır ona da.

Birkaç ustadan fikir almadan masraflı bişeye girişmeyin.

zannederims

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abs ile hiç bir sorun yok.abs çalışıyor devreye de giriyor.acaba sağ sol porya ları değişse mi

06ROF68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abs ile hiç bir sorun yok.abs çalışıyor devreye de giriyor.acaba sağ sol porya ları değişse mi

Hocam bendede aynı durum var. Sol poryadan yapıyor. Şöför tarafındaki porya. Poryaya bağlı VSS sensörü var. Poryada sorun olduğundan Km bilgisini okuyamıyor.