astra ile ilgili birçok soru. . .

oguzhansan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba,daha acemi ve yeni oldugum için bunları sormak istiyorum. . .
şimdi ben 20 milyar para ile opel astra almak istiyorum fakat buradanda okudugum kadarı ile astra ların birçok modeli var cd,hd,astraG. . . gibi gibi birçok özellik duyorum bu sonundakilerin anlamları nedir? benim alacagım astra sizce hangisi olmalıdır? bu kısaltmalardan yuzlerce var acaba hepsini bilen varmı? bana yardımcı olursanız sevinirim.. . .
şimdiden teşekkürler:alkis:

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
En kolayı ve anlaşılırı....

www.arabam.com ' a gir ve orda marka opel, model astra, yıl 2000 - 2004 seç ve rattır karşına gelen ekranın sana göre en sol taraf Astra yazan yerin yanındaki Artı(+) işaretini tıkla modeller karşına gelecektir.. yukarıdan aşağıya tek tek tıklaartıyı tıklayınca açılan modellerin ve yanda listelenen araçların özellüklerini incele Airbag, Yol bilgisayarı, Çelik jant, sis farı vs. vs.

bunu incelediğin zaman hem astra hemde modelleri arasındaki farkı anlar tercih yapmanıda kolaylaştırırsın...

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşım öncelikle foruma hoşgeldin.. bende bu forumda yeni sayılırım.. 3 yıldır astra comfort 1.6 kullanıyorum (yol tutuşu ve birçok özelliğinden memnunum)..awatarda resmi war (astra g) olarak gecer ismi..güncel modeli ise (astra f)olarak gecer..20 milyar bütce ile güzel bi astra g bulabilirsin.
model ile ilgili cd, gl modelleri zannedersem 98-02 yılları arasında üretilenler olması lazım..02 den sonra club ,comfort, enjoy, elegence gibi isimlerle satışa sunuldu şu an da g kasalar astra classic adı altında satışta..
2.el fiyatlar yaklaşık aynı sayılır o fiyata elegans veya 2001 edition tercih edebilirsin..

oguzhansan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
csoft dediğin şeyi bir haftadır yapıyorum ama yoruma açık bşir site oldugu için satıcı herturlu ozelliği kafasına göre işretleyip koyuyor :) o yuzde npek guvenilir değil :) yinede saol dostum. . .

tween&ozy sanada çok teşekkür ederim,açıklaman dogrultusunda anladıgım şey cd dt gibi kısaltmalar motorda pek bi fark yaratmıyor. . . umarı mdogru anlamışımdır,benim için önemli olan sadece ekonomik ve uzun vadeli bir motora sahip astra olsun yeterli,cd çalar filan sorun değil :) eger bilgilendirme devam ederse sevinirim. . .

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt arkadaşım doğru anlamışsın yanlız start club gibi modelleri 1.4 diye biliyorum ama cd modelleri 1.6 motor..comfort modelleri hem 1.4 hem de 1.6 motor opsiyonları wardı. bana sorarsan 1.6 motor tercih et. Arabam gayetde ekonomik şehir dışı100 km/6.4 civarı yakıyorum:D ..benzinli için gayet iyi..
sen sormaya dewam et bilgim doğrultusunda yardımcı olmaya calışırım..

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Bendede 2000 astra g var çok memnunum her şeyiyle bitek istanbuldan erzuruma gelince arabanın çekişi baya bi düştü şahinden hızlı ama çoğu arabadan ağır oldu belkide bujilerde falan bi sorun vardır bilmiyorum ama genel olarak çok tatlı bi araba........

habip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra teyip kilitlenmiştir. lütfen yardımncı olurmusunuz
teyipin kodu

bilgiler
pilaka:34al7162
sahibi ferman şirin çok acele

habip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acil

opel astra teyip kilitlenmiştir. lütfen yardımncı olurmusunuz
teyipin kodu

bilgiler
pilaka:34al7162
sahibi ferman şirin çok acele

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım teyp modeli ve markası+calculator yazıp googleda arat bi program bulcaksın ona teybin üstündeki seri numarasını girdiğinde sana kodu werir

oguzhansan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konunun içine etmek diye buna derim :)
neyse konuya dönmek gerekirse,peki 1.4 alsam dahamı az yakar?
yani sonuçta hem öğrenci hem çalışanım ona göre benzin parası çok goturmesin şehir içi :)