astra j 1.3 cdti chip tuning

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu özel mesaj olarak bana gönderecektin. sana özelden mesaj atıyorum. cevap vermiyon. bu konu buralara gelmezdi. bana hiçbir açıklama yapmadın ki. sadece sorun çıktı diyosun. kimsenin zan altında bırakıldığı yok. eger zamanında bu cevabı bana verseydin, bu cevabı buraya yazmayacaktın. istediğin miktar ve değeri oydu verdim. 100 tl falan noluyo? neyse bu konu kapansın artık. afedersin de tanımadığım insanlara güven duyamam. seni tanıyor olsam zaten böyle olmazdı. bu kendime güvenim olmadığını göstermez. araban hayırlı olsun bu arada.

konuyla alakam yok..yapılan bana göre yanlış..pişkinlik daha da yanlış..ama bu arkadaşın dileği tebriği hak ediyor..

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
benim konuma dönsek artık :D araç 2.500 km ye geldi =))

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha nice uzun km lere diyelim senin için...performans için görüşlerin neler?..hala güç arttırmayı düşünüyor musun?

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
1. vitesteki hantallık bence aynı 5 ileri yapmışlar ama pek bi fark yok gbi .. 2 astradan da var şuan.. araca fazla yüklenmedim şimdiye kadar yeni yeni başlıyorum ama genelde gidişinde sıkıntı yok sadeve ivmelenmeyi birazdaha arttırsak daha iyi olacak gibi... hyundai accent lerin arkasında kalmaktan sıkıldım :))

frostmanhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. vitesteki hantallık bence aynı 5 ileri yapmışlar ama pek bi fark yok gbi .. 2 astradan da var şuan.. araca fazla yüklenmedim şimdiye kadar yeni yeni başlıyorum ama genelde gidişinde sıkıntı yok sadeve ivmelenmeyi birazdaha arttırsak daha iyi olacak gibi... hyundai accent lerin arkasında kalmaktan sıkıldım :))

bır depo ıle sehır ıcı kac km gıttın acaba trafık kosularını boswer ıst ıcı heryer trafık zaten dur kalk. bıde dızel ılk aracım bu benım daha 750 km anca oldu vıtes aralıkları devır saatını kac la kac arası kullanıorsun saglıklısı nedır :) bu chıpı bende dusunuorm ayrıca :D

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
chiplileri geçtim stock lara yaklaşalım yeter :D
2500 devirde yükseltirim vitesi normal kullanımda... 100 tl ye 650 km fln gittim.. :S aracı tek kullanmıyorum o yuzden hiç fulleyip denemedim :S
ortalama 6.2 fln dı şuan 6.4 gibi...

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fatih bey merhaba;
benim merivada sizin astrayla aynı motoru paylaşıyor. bende şu anda 1200km deyim. Daha önceki aracım astra h 1.3 e göre özellikle 1. vitesin hantallığı giderilmiş ama ivmelenme biraz ağır. Astra h da ben power box denen ara çip kullanıyordum ve çok memnundum. Ama malesef accentlerin gene dumanını yutuyordum. :) BAkalım şu 2000 km yi devirince powerbox uyarsa bi deniyeceğim. Sonuçları seninle paylaşırım. Şehirler arasında 5.6 litre ye ancak düşebildim. Ama astra da bu sakin kullamda 4,6 falan oluyordu. Sanırım motor yeni olduğu için ancak düşecek yakıt.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim konuma dönsek artık :D araç 2.500 km ye geldi =))
ben de nolmuş burda diye düşünüyodum :D
arabana güle güle bin kardeşim daha karşılaşmak nasib olmadı gerçi. karşılasırsak bi görelim 1.6 ecotece yetişebiliyo mu diye :rolleyes:

chiplileri geçtim stock lara yaklaşalım yeter :D
accent dizeller 1.5 değil mi? fena yürüyolar hyundainin crdi'ları. astra j yi bilmem.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben chip box kullandim tavsiye ediyorum ama iyi arastir ve kendi motoruna en uyumlusunu bul ben opel servisinin tavsiyesiyle m speed (chip box)taktirmistim cok memnun kaldim sanada tavsiye ederim benim arabada 1.9 cdti 150 hp den 184 hp ye ve 320 nm den 395 nm ye cikarmisti, yakit farki olmadi. sakin kullanimla eskisinden biraz az yakiyor cok süratli kullanincada biraz fazla yani ortalama olarak ayni..