Astra J 1.3 ecoflex Son Hızlar

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.3 ecoflex Son Hızlar

araca bindiğimde bu dizel araçlardaki hırıldama sesini duymadan bir tuhaflık var diyorum
araç dediğin biraz bağıracak ses yapıcak :D
ben maximum 140 giderim zaten onun üstüne pek çıkmam genelde 120 sabitlerim uzun yolda olsa
yetiyor bu kadar hız :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
hava bugun güzel yerler kuru gidiyimde bir iki dizel mizel ne denk gelirse geçiyimde geliyim:)
dikkat ette golfün 160 lık tsi 'ına denk gelme  ;D  neye uğradığını şaşırırsın  dancee

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

motorine zam gelmiş çekiççç (3.42TL)az kaldı benzin ile mazot fiyatlarının eşitlenmesine :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

diagnotics link' Alıntı:
motorine zam gelmiş çekiççç (3.42TL)az kaldı benzin ile mazot fiyatlarının eşitlenmesine :)
Mısır'daki krizin etkileri...

Motorinin rafineri çıkış fiyatı bugünden itibaren 8.5 kuruş zamlandı. Zammın pompa fiyatlarına da aynen yansıması durumunda motorin fiyatları yüzde 2.4 civarında artacak. Motorinin litresi İstanbul’da 3.38’den 3.46’ya Ankara’da 3.36’dan 3.44 liraya yükselecek. Kırsal motorinin fiyatı da 3.33 lirayı bulacak.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=416.msg4100#msg4100 date=1296732777]
hava bugun güzel yerler kuru gidiyimde bir iki dizel mizel ne denk gelirse geçiyimde geliyim:)
dikkat ette golfün 160 lık tsi 'ına denk gelme  ;D  neye uğradığını şaşırırsın  dancee
[/quote]

bi speed boster e bakar oda:)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

anlaşılan araç 140-150de kasmıyor ve rahat... aman arkadaslar hız kadar kotu bir sey yok..... gaza gelmeyelim. amaç zaten guvenlik.... 120nin ustunde hicbir araba insan yasamına garanti veremez..... kurallara her zaman uymak lazım... ozellikle sehir icinde yayalara ve karsıdan gelen acemi suruculere karsı..... bu arada arkadaslar volvo s60da standart bir guvenlik ozelligi sunmuslar...

araç ortalama 30 km hızda giderken, ondeki araçları algılıyor ve sizin kontrolünüze bırakmadan olumsuz bir senaryoda aracı firenliyor. bu ozellik ozellikle istanbul trafiginde cok onemli. yaya cıkabilir. siz dikiz aynasına bakarken veya konsantrasyon kaybında ondeki araçlar ani fren yapabilir....

bu ozellik keske bizim araçlarda da olsa..... o zaman uzay mekigi gibi birsey olurdu herhalde ;)

ust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

walla ben en fazla 190 gördüm onda da bu bursa  balıkesir arası otobanda araç aşırı rüzgar aldığından dahada gidilmez die düşündüm yawaşladım ama 130 140 larda araba rahat uzun yolda iidir iidir :d 1 depoyla 1000 km şehir içi giden arkadaşımızın karşısında valla saygı duydum850 dahda gitmes bnmki

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

ben basmam... hızı sevmem..
bir kaç defa sadece meraktan bastım...
onda da 160 km ...
3 - 5 kmlik mesafede...!!!
dahası bana göre değil
mazot 3,51 - benzin 4,25 di en son....
düştümü 3,46 ya mazot?

S

screem

Bilgi Girilmemiş

aracı ilk aldığımda otobanda 197 km gördüm dahada gitmez

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben süratli kullanan bir insan değilim, yeri gelir 90 km hızla yeri gelir en fazla 120 km hızla seyahat ederim. İstanbul dönüşü Bursa otobanında aracımı biraz deneme maksatlı yüksek hızlarda kullandım. Klima açıktı araçta 1 adet valiz vardı ve benden başka kimse yoktu, son sürat 206 km hız yaptı.