Astra J 1.4 T Lpg Montajı

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J 1.4 T Lpg Montajı

Beyaz Melek link' Alıntı:
Selam arkadaşlar ben formunuza yeni katıldım dün yeni aracımı opel odaktan aldım 1.4 140HP turbo beyaz sport tourer araç beni mest etti mükemmel ötesi güzel duruyo herşey bu arada yeni araç olmasından sanırım bilgi ekranında bir ara 18,8 lt yazısıı gördüm aklım şaştı bir yılda 10000km den fazla yapacağımı sanmıyorum yakıt kaç km normale döner bu arada sitede paylaştığınız konular çok yardımcı oldu bu aracı tercih etmemde çok etkiniz var yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler
merhaba aramıza hosgeldınız oncelıkle sızı tanısma bolumunde tanıyabılırmıyız ısmınızı profılınıze yazarsanız hıtap acısından daha guzel olur.

irmscher1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yakıt izlenimleri oluştuğunda buraya yazarsanız sevinirim..hayırlı olsun .

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

işte şimdi yüklendi resimler ayrıca hakan bey e teşekkür ederim yardımcı olduğu için resim yükleme konusunda

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

murat26 link' Alıntı:
işte şimdi yüklendi resimler ayrıca hakan bey e teşekkür ederim yardımcı olduğu için resim yükleme konusunda
teşekkürler resimler gayet net ve açıklayıcı olmuş

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

murat 26  lpg nasıl ? memnunmusunuz ? yakıt konusu nasıl oldu ? birde şu yağlama işini nasıl yapıyosunuz ? yani yağ ne kadar dayanıyor ? ne kadar zamanda ilave ediyorsunuz ?

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mrb batu lpg suan cok memnunum lpg ile 2.vitesde
biraz zorladim 100 e geldi benzine gecmedi hala performans superdi.yakit tuketimi s.ici ortalama 25 kurus yakti yaglama ise o da subaolar icin faydali yakladik olarak
7000 km gittigini soyledi.montaj yaptirmak isteyen arkadas olursa ozrlden teli verip yardimci olmaya calisirim

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

payalaşımlarınız için tşkler ş.içi 25 krş demişsiniz ş.dışı 20 krş a düşer o

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

murat bey aracınızın lpg de seyir halindeyken çekilmiş bi videosunuda paylaşırsanız forum adına güzel bi iş yapmış olursunuz.tşklr

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
[quote author=murat26 link=topic=3133.msg76444#msg76444 date=1324710634]
biraz zorladim 100 e geldi benzine gecmedi hala performans superdi.yakit tuketimi s.ici ortalama 25 kurus yakti yaglama ise o da subaolar icin faydali yakladik olarak
7000 km gittigini soyledi.montaj yaptirmak isteyen arkadas olursa ozrlden teli verip yardimci olmaya calisirim

Murat bey bir kaç mesajınızda daha gördüm bilmem kaça kadar çıktım benzine geçmedi yazmışsınız.

Ben LPG konusunda bilgi sahibi olmadığım için soruyorum,benzine geçme gibi bir durum mu oluyor?

Oluyorsa nasıl ve neden oluyor?

Teşekkürler.
[/quote]
genelde lpg 4000-5000 devir üstü gibi benzine geçer sanırım ısıyla yani güvenlikle  alakalı bir durum ama kesin bir bilgim yok hiç kullanmadım ama arkadaşında nasıl benzine geçmediğini de anlamış değilim çünkü 5-10 sn lik denemede zaten ne kadar benzin harcayabilir ki questionnn

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

astraowner link' Alıntı:
[quote author=Merdo link=topic=3133.msg76499#msg76499 date=1324727317]
[quote author=murat26 link=topic=3133.msg76444#msg76444 date=1324710634]

Murat bey bir kaç mesajınızda daha gördüm bilmem kaça kadar çıktım benzine geçmedi yazmışsınız.

Ben LPG konusunda bilgi sahibi olmadığım için soruyorum,benzine geçme gibi bir durum mu oluyor?

Oluyorsa nasıl ve neden oluyor?

Teşekkürler.
[/quote]
genelde lpg 4000-5000 devir üstü gibi benzine geçer sanırım ısıyla yani güvenlikle  alakalı bir durum ama kesin bir bilgim yok hiç kullanmadım ama arkadaşında nasıl benzine geçmediğini de anlamış değilim çünkü 5-10 sn lik denemede zaten ne kadar benzin harcayabilir ki questionnn
[/quote]

dedikleriniz doğru yüksek devirlerde benzine geçiş oluyo ama o hızlarda yüksek hızlarda pek kullanılmadığından araç benzin yakma olayında veya benzine geçişte herhangi bir problem yaşanmaz kısa süreli geçişler zaten benim aracım lpg li 190 km hızda bile benzine geçmedi.