Astra J 2. İstanbul Buluşması

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J 2. İstanbul Buluşması

akcaylıastra link' Alıntı:
listede ismimiz bile yok ilk buluşma çoğunluğun bulunduğu ortam istanbulda yapıldı 2 nciyi en azından ayvalık izmir körfez de olmalı diye düşünüyorum çağırırsanız bizde geliriz opelsizasla üyesi olarak

Sn. Akcaylıastra,

Gönül ekibi burada toplayıp o taraflara getirmek ister ama genelde bu tarz buluşmalarda çoğunluk şehirdışına çıkmaya çok yanaşmıyor. O nedenle Ayvalık için İzmir den yönetilecek bir buluşma düzenlenip İstanbuldan katılım sağlamak daha doğru olacaktır.

1. İstanbul buluşmasında bile 80km uzaklıktaki İzmit e gitmek tartışmalara neden olmuştu.

Siz İstanbul buluşmasına katılmayı düşünür müsünüz?

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

izmir veya istanbul fark etmiyor yalnız okulların kapanmasına denk getirebilirsek istanbula gelebilirim izmir olursa daha iyi izmire gelmem için okulların kapanmasına gerek yok istanbul buluşması okulların kapanısına gelirse iyi olur çünki bi akrabam orada hem onu almış hemde buluşmaya katılmış olurum

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hüsnü Bey... Sizin iyi niyetinizi çok iyi biliyor ve sizi anlıyorum... Ancak Sayın Akcaylıastra arkadaşımızında bahsettiği üzere. hatta sayın halil bey de bahsetmişti. Buluşmaya malum eğer İstanbulda katılacaksak 350 km geleceğiz. Dönüş ile 700 km... Halbuki bu buluşmaya oradaki arkadaşlar evlerinin önlerinden katılacaklar. Benim bu buluşmaya gelmemdeki temel amaç sizi görmek arkadaşlarımızla tanışmak... Ancak malum herbir yol bir külfet. Buluşmanın zaten ilki İstanbul'da ve 80 km ötede yapıldı. Bundan sonra olacak buluşmaların en azından şehir dışından gelecek(Ankara,İzmir gibi ve benim gibi Kütahya'dan katılmak isteyenler) arkadaşlar açısından İstanbul'dan ziyade daha da gezip görülebilecek yerler olması daha manalı ve güzel olmaz mı. Insignia Team arkadaşlar hep bir yerlere gidiyorlar... Bence üç beş kişinin 70-80 km öteye gidememesi. Daha başka hiç tanışamayacağınız insanlar kadar önemli değildir diye düşünüyorum... Örneğin Ben; Sayın Halil Bey'in Abant'ta buluşalım demesi üzerine buluşma mantığıma yatmıştı.. Sadece düşünün..; 350 km yol gelicez kaldı ki buluşma vakti Öğlen civarı oluyor. Benim bu yolu katetmem için en azından 8 de yola çıkmış olmam şart. 3-4 saatlik bir buluşma ve akabinde dağılma ile düşünün aynı yolu geri geleceğiz... Bu durumun da buluşmalarda gözardı edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Ha keza Ankara'dan katılacak arkadaşlar için bile geliş mesafesi aynı km... gerçi yol onlar için daha iyi ama nereden bakarsanız bakın evinizin önünden karşıya geçmek kadar kolay değil..... Ama insanların görmedikleri gezmedikleri bir yerler olursa insanlar hem buluşma adına hem de görmedikleri yerleri gezmek adına da katılacaklardır... (örnek; ben eşimle geleceğim kesin ve gittiğimiz yerde abant gibi mesela, veya bir başka yer olabilir. kalacağımız yer olursa kalmayı bile düşünürüz..)

Hüsnü Bey sizi durumunuzuda anlıyorum.. Saygılarımla

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer İstanbul sınırları içinde olursa bende katılabilirim . Silivri'de olduğumdan İstanbul içi bile uzak geliyor malum. Artık tarihe göre duruma bakarım. İyi forumlar...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares link' Alıntı:
Hüsnü Bey... Sizin iyi niyetinizi çok iyi biliyor ve sizi anlıyorum... Ancak Sayın Akcaylıastra arkadaşımızında bahsettiği üzere. hatta sayın halil bey de bahsetmişti. Buluşmaya malum eğer İstanbulda katılacaksak 350 km geleceğiz. Dönüş ile 700 km... Halbuki bu buluşmaya oradaki arkadaşlar evlerinin önlerinden katılacaklar. Benim bu buluşmaya gelmemdeki temel amaç sizi görmek arkadaşlarımızla tanışmak... Ancak malum herbir yol bir külfet. Buluşmanın zaten ilki İstanbul'da ve 80 km ötede yapıldı. Bundan sonra olacak buluşmaların en azından şehir dışından gelecek(Ankara,İzmir gibi ve benim gibi Kütahya'dan katılmak isteyenler) arkadaşlar açısından İstanbul'dan ziyade daha da gezip görülebilecek yerler olması daha manalı ve güzel olmaz mı. Insignia Team arkadaşlar hep bir yerlere gidiyorlar... Bence üç beş kişinin 70-80 km öteye gidememesi. Daha başka hiç tanışamayacağınız insanlar kadar önemli değildir diye düşünüyorum... Örneğin Ben; Sayın Halil Bey'in Abant'ta buluşalım demesi üzerine buluşma mantığıma yatmıştı.. Sadece düşünün..; 350 km yol gelicez kaldı ki buluşma vakti Öğlen civarı oluyor. Benim bu yolu katetmem için en azından 8 de yola çıkmış olmam şart. 3-4 saatlik bir buluşma ve akabinde dağılma ile düşünün aynı yolu geri geleceğiz... Bu durumun da buluşmalarda gözardı edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Ha keza Ankara'dan katılacak arkadaşlar için bile geliş mesafesi aynı km... gerçi yol onlar için daha iyi ama nereden bakarsanız bakın evinizin önünden karşıya geçmek kadar kolay değil..... Ama insanların görmedikleri gezmedikleri bir yerler olursa insanlar hem buluşma adına hem de görmedikleri yerleri gezmek adına da katılacaklardır... (örnek; ben eşimle geleceğim kesin ve gittiğimiz yerde abant gibi mesela, veya bir başka yer olabilir. kalacağımız yer olursa kalmayı bile düşünürüz..)

bravoo

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

warlordares link' Alıntı:

Size tamamıyla katılıyorum ama çoğunluk fikri ister istemez bizi kısıtlıyor. Ben de İstanbul dışı olması taraftarıyım. Abant benim için de uygundur. İstanbul içinde buluşmayı yapabiliriz ama Abant olmasına ben de kişisel olarak sıcak bakıyorum.

Şunu da belirtmek istiyorum Haziran ayı içinde buluşma yapacağız. Şimdi bir Abant konusu ile ilgili yoklama yapalım, kimler gelebilir bir bakalım bu durumda.

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tarih ve mekan uygun olduğu taktirde buluşmalara katılırım saygılar... :)

serkir82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar buluşma zamanı ve yerine göre bende katılırım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...