Astra J ama hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, Astra J almaya niyetliyim. Bi yandan 1.6 dizel Ceed Concept manuel de kafamı karıştırmakla birlikte Astrada karar kıldım diyebilirim.

Bütçe 48, max 52'ye kadar niyetliyim.

Makyajlı ve 1.3 dizel düşünüyorum, forumdan aldığım bilgiye binaen bana yeteceğine kanaat getirdim. Her ne kadar 1.6 crdi Cerato satmış olsamn da 1.3 cdti H kasa kullandım ve yeteceğini düşünüyorum, biraz da ekonomi yapalım diyorum.

Öte yandan makyajlı edition dizel olarak örneğin şöyle bir şey mi,
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-2014-mart-cikisli-24.000-km-opel-astra-1.3-dizel-187607120/detay

Yoksa makyajsız da olsa Sport mu almalıyım? Bu yazılan fiyatlar normal midir? (ilandaki 52.5'a iniyor mesela)

Ya da 55'e kadar zorlayıp makyajlı sport mu almalıyım? (buralara çıkmak istemiyorum pek)

Çok donanım hastası değilim, hız sabitleyici, esp ve diğer temel donanımlar işimi görüyor. jant ve krom aksamı sonradan eklemeyi düşünüyorum. Araba yeni olsun, km düşük olsun (senede 30 bin km yaparım), makyajlı olsun kafi...

Şimdiden teşekkürler.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ama hangisi

Sport steel olursad iyi olur eğer onu bulamazsanız butcenizi zorlamayip edition dizel alin derim

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Edition alınmaz gibi yorumlar da okuyorum ama bayide içine oturdum, gayet güzel geldi.

Makyajsız sport almaya değer mi sizce, yoksa makyajlı makyajlı mıdır?

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forumumuza hoşgeldiniz, bende karabüktenim. Düşünürseniz imzamdaki aracımı satmayı düşünebilirim. Hatasız, 31.000 km de ekstralı bir araç.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir edition sahibi olarak cevabim neden alınmasın olur tabiki ama elde bütçe varsa sport iyi gider hele birde sunroof varsa çok iyi olur

Ikinci el bakiliyorsa bence sport olmali ikinci elde sportlarin fiyatlari uygun sifirdaki gibi arasinda ucurum yok esitionla neredeyse

Makyaj ise göz zevki o size kalmış :)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Memnun oldum, yüzyüze de görüşmek isterim.

Son aracımı sadece siyah olduğu için sattım ve aileden çok tepki aldım  seyytannn hülasa, siyah araç alma ihtimalim pek yok.

1.3'ten memnun musunuz* safranbolu rampasını sorayım hemen  8)

turkeril

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Bir edition sahibi olarak cevabim neden alınmasın olur tabiki ama elde bütçe varsa sport iyi gider hele birde sunroof varsa çok iyi olur

Ikinci el bakiliyorsa bence sport olmali ikinci elde sportlarin fiyatlari uygun sifirdaki gibi arasinda ucurum yok esitionla neredeyse

Makyaj ise göz zevki o size kalmış :)

Aslında doğru, öyle aman aman fark yok 2. elde. Düşüneyim biraz...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Edition sahibiyim eksiklikleri far ve yağmur sensörü hariç neredeyse tamamladım. Fazla bir maliyeti de olmaz. Edition çok iyi denemez sport still ile kıyaslanması imkansız ama yine de tercih edilebilir.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Farklı marka model birçok araç kullanmış biri olarak performansından memnunum. Dediğiniz rampada şuana kadar hiçbir çekiş sorunu yaşamadım, aksine genelde sol şeritten rahat rahat çıkıyorum.
Ben makyajlı kasayı çok beğeniyorum, şuan yeniden astra alacak olsam kesinlikle makyajlı alırım, almışken makyajlı alın bence.
Bende tanışmaktan memnun olurum..

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turkeril link' Alıntı:
Memnun oldum, yüzyüze de görüşmek isterim.

Son aracımı sadece siyah olduğu için sattım ve aileden çok tepki aldım  seyytannn hülasa, siyah araç alma ihtimalim pek yok.

1.3'ten memnun musunuz* safranbolu rampasını sorayım hemen  8)
Teknik gri huseyin beyin araci füme diye hatırlıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...