Astra J Amfi güç kablosu hakkında yardımm

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Amfi güç kablosu hakkında yardımm

Kasım Çınar link' Alıntı:
teyp menüsünden sinyal sesini artırıp kısmak mümkün,tam benimde düşündüğüm gibi bir sistem kurmak üzeresiniz ama ben bass takmayı düşünmüyorum,sistem kurulduktan sonra sesle ilgili yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum
Menüde en kısık ayarda ama ona rağmen çıldırtacak gibi çalıyor.Benim deck çeviriciyi ön kolonlara bağladılar belki ondan bu sıkıntı oluyor,arka kolonlardan alınsaydı bu
sorun olmayabilirdi.

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Amfi kablosu hakkında bilgi sahibi değilim ama kapı konusunda tecrübe yaşadım, bu konuda açıklamaya çalıştım, umarım işini görür.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9522.0

Evet kapı olayını sayende çözdüm Kenan çok teşekkür ederim.Şimdi aküden çekeceğim kabloyu nereden geçireceğimi öğrenirsem operasyona kendim başlayabilirim :D
Hadi tesisatlı arkadaşlar sadece bir kaç fotoğraf istiyorum yok mu yardımsever bir astra sahibi :D

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emqare link' Alıntı:
Evet kapı olayını sayende çözdüm Kenan çok teşekkür ederim.şimdi aküden çekeceğim kabloyu nereden geçireceğimi öğrenirsem operasyona kendim başlayabilirim :D
Hadi tesisatlı arkadaşlar sadece bir kaç fotoğraf istiyorum yok mu yardımsever bir astra sahibi :D

Büyük ihtimalle direksiyon kutusunun alt kısmından, direksiyon çubuğunun motor kabinine geçtiği yerden  (pedalların oradan) bir giriş vardır. Orayı bir denemenizi tavsiye ederim.

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Büyük ihtimalle direksiyon kutusunun alt kısmından, direksiyon çubuğunun motor kabinine geçtiği yerden  (pedalların oradan) bir giriş vardır. Orayı bir denemenizi tavsiye ederim.

Valla mutlaka vardır ama işte onu tecrübe etmiş biri tarafından öğrenmem lazım.Ben baktım baya ama bi yer bulamadım.Sol çamurluk sacının arkasından geçirmek geldi aklıma ama içeri su alma riski var ordan korktum açıkçası.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araca lpg montajı yapılırken lpg göstergesi için vitesin yan kısmındaki siyah plastik parça söküldü ve motor bölmesinden kablo geçirildi,umarım bu bilgi işinize yarar

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araca lpg montajı yapılırken lpg göstergesi için vitesin yan kısmındaki siyah plastik parça söküldü ve motor bölmesinden kablo geçirildi,umarım bu bilgi işinize yarar
kasım abı bende kaput açma kolunun hemen altına koydurdum

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oraya bakmamıştım uygun bir zamanda orayada bakarım teşekkür ederim.

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ön kamera taktırırken torpidonun sağ taradında kocaman bir alan mevcut. Ustaya sorduğumda bunu herkes bilmez gibi bir hava attı. O boşluk sağ çamurluk sinyalinin arkasına ulaşıyor. sinyalim kırıldığında ustanın çektiği kabloyuda gördüm :)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

perionur link' Alıntı:
Ön kamera taktırırken torpidonun sağ taradında kocaman bir alan mevcut. Ustaya sorduğumda bunu herkes bilmez gibi bir hava attı. O boşluk sağ çamurluk sinyalinin arkasına ulaşıyor. sinyalim kırıldığında ustanın çektiği kabloyuda gördüm :)

Tünel kazmışlar haberimiz yok :D

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Tünel kazmışlar haberimiz yok :D

necvoxla başım belaya girdiğinden beri ön konsoldaki tüm tünelleri gördüm :) Ancak foto çekmediğime pişman oldum şimdi.