Astra J Benzin yakıt tüketimleri

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Benzin yakıt tüketimleri

Tolga KARACA link' Alıntı:
Gazladığın esnada ortalamayı mı sıfırladın?
işin ilginci hareket etmeden önce sıfırlamıştım sakin kullanımda ne değerleri görüceğim diye ...gördüm :) değerin kallavisini.

DarthWider link' Alıntı:
Bu sinir kat sayısını arttıran cliolari vs benzin döküp yaksaydım toplam yakıt harcaması kesin daha düşük olurdu :)

valla bazen düşünüyorum alev makinası bağlatmayı :) eminim yakmak için daha az yakıt harcarım onlara alev atarken :D

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
işin ilginci hareket etmeden önce sıfırlamıştım sakin kullanımda ne değerleri görüceğim diye ...gördüm :) değerin kallavisini.

valla bazen düşünüyorum alev makinası bağlatmayı :) eminim yakmak için daha az yakıt harcarım onlara alev atarken :D

Tahminimce 1-2 litreye buhar olurlar :) sonra anlatırlar ya bi astraya sellektor yaptım abi sonra arabam alev aldı artık astraya nasil bir turbo koymuslarsa yandim anam felan diye :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:

ևünkü önceden süregelen ortalama rakam bir kez kapışmayla o denli yükselemez, ben 7.2 litrelik ortalamayı geçenlerde 4. vites 190 km ile giderken 7.7 litreye çıkarabilmiştim, trafik ekibi olmasa 4. viteste devir kesiciyi deneyecektim şak diye trafik çıktı karşıma  general__p

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Tahminimce 1-2 litreye buhar olurlar :) sonra anlatırlar ya bi astraya sellektor yaptım abi sonra arabam alev aldı artık astraya nasil bir turbo koymuslarsa yandim anam felan diye :)
:D :D
Tolga KARACA link' Alıntı:
ևünkü önceden süregelen ortalama rakam bir kez kapışmayla o denli yükselemez, ben 7.2 litrelik ortalamayı geçenlerde 4. vites 190 km ile giderken 7.7 litreye çıkarabilmiştim, trafik ekibi olmasa 4. viteste devir kesiciyi deneyecektim şak diye trafik çıktı karşıma  general__p
bu gün birçok kez devir kesiciye soktum aracı ki otomatik viteste olunca ilginç oluyor :)

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Bana sellektor yapıp çileden çıkaran golf tdi 105 bg ler ve reno fluance lar olmasa 10 litre seviyesi, gazladigim zamanki degerleri yazıp 180 ilk astra almayı düşünenleri strese sokmak istemiyorum. Aslan beslemek kolay değil :)

Abi al dizeli yapıştıra yapıştıra git maksimum yakacağın 7-7,5 lt.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kışın 8,0 yazın 7,7 klima açık ş.içi

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

(23Kasım- Aralık-Ocak-Şubat- 27Mart ) 4 aylık zamanda..

Şehir içi- Şehir dışı karşık.

Alınan benzin 1570 TL

Gidilen Km : 4600 km

Ortalama yakıt : 0.34 kurus

35ozenc35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

değerlere bakınca aracıma bağlılığım arttı sanırım artık prins bile düşünmüyorum  dancee ben şehir dışı 4 kişi birde çocuk 5.6 yaktım ort 100 km ile şehir içi 9 geçmiyor  m34444