Astra J - Bodykit Uygulamaları

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Astra J - Bodykit Uygulamaları

esadsari link' Alıntı:
aracın 3. veya 4. yılında yaptırıcam :) headers deniyor galiba o sisteme komple egzos sistemi motordan 4lü çıkıp arkadan 4lü m3 çıkışı hem ozaman rüzgar sesi falan problemi kalmaz  ;D

Yaptırırken haberimiz olsun Sn. NewPa1n ve ben de düşünüyoruz. İndirim yaparlar belki :)

Ama 4ü de efektif çalışacak, öyle apachi işi olmayacak ;)

BRKCDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
dalga geçmeyecekelrini bilsem 1,3 fındık motorlu arabama son difüzörü alırım innaılmaz hoş olmuş ya :)
ecoflex yazısını söktürüp yerine siyah turbo yazısından yapıştırırsak olur aslında  :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

İstanbul'da Turbo yazısını görüp de heyecanlanıp, takip mesafesi de nedir diyen binlerce filo tarafından kiralanmış araçları kullanan şoförler var.

Nasılsa şirket aracı mantığı ;)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BRKCDTI link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=562.msg7382#msg7382 date=1298017754]
dalga geçmeyecekelrini bilsem 1,3 fındık motorlu arabama son difüzörü alırım innaılmaz hoş olmuş ya :)
ecoflex yazısını söktürüp yerine siyah turbo yazısından yapıştırırsak olur aslında  :)
[/quote]
Ahannda bulduk  çözümü :)

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=esadsari link=topic=562.msg7791#msg7791 date=1298065246]
aracın 3. veya 4. yılında yaptırıcam :) headers deniyor galiba o sisteme komple egzos sistemi motordan 4lü çıkıp arkadan 4lü m3 çıkışı hem ozaman rüzgar sesi falan problemi kalmaz  ;D

Yaptırırken haberimiz olsun Sn. NewPa1n ve ben de düşünüyoruz. İndirim yaparlar belki :)

Ama 4ü de efektif çalışacak, öyle apachi işi olmayacak ;)
[/quote]

bir arkadaşım yaptırdı aracına seat leon aracı o dediğim çıkışı yaptı hatta link vereyim http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-fark-arayanlar-icin-sade-ve-net-37833179/detay?

inanın araçta oturamaz olduk ilk yaptırdığında şahinciler gibi yırtık bir ses değildi ama sanki önde 4bin motor varda egsoz ses verio içerde bir titreme bir gürültü muhabbet edemiyoduk nerdeyse :) sonra susturucuları büyükleri ile değiştirmiş ses baya hoş bir kıvama gelmişti astra j 2007 model olsa bende şimdi 2.el alıo olsam düşünmez yapardım ama nasıl kıyalım şimdi ona demi :D

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

batman senin arkadaşınmı ;D

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Şu an ben de kıyamıyorum, hele garanti süresi bitmeden yaptırmayacağım.

Ama ben ses için istemiyorum. Sadece görsellik anlamında. Egzosttan abartı bir ses çıkmasını istemiyorum.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

garanti süresi dolunca bir chip tuning bir body kit yapayım bari accık daha güçlü olsun (gerçi bu gücü bile kullanamıyorum ,birinci engel yollarımız ikinci ve asıl engel hanım gaza basınca hemen kaçla gittiğinin farkındamısın yavaşla şeklinde uyarılar sinsilesi geliyor hemen)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben arabayı orjinal seviyorum bu tarz uygulamalar hoşuma gitmiyor.

geçen servise uğradığımda beyaz astra j ye takmışlar hemen banada teklif ettiler takalım diye ama istemedim. özellikle marşpiyel çok çirkin duruyordu