Astra J Cam Yıkama fıskiyesi sorununun Çözümü

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H araçlarımda Insignia cam yıkama fıskiyelerini (washer jet) kullanıyorum ve oldukça memnunum. Astra J aracımda aynı performans yoktu. Serviste parça kodlarına bakınca Astra J ve Insignia nın waher jet lerinin parça kodlarının farklı olduğunu gördüm ve hemen iki adet insignia için olandan alıp aracıma taktım.

aradaki farkı dilim dödüğünce anlatmaya çalışayım. Astra J de su cama yelpaze "V" şeklinde püskürüyor. Damlalar çok ufak olduğu iç,n de araç hızı arttıkça rüzgarın da etkisiyle dağılıyor.

Insignia da ise yelpaze şeklinin yani "V" nin kenarlarında su debisi daha yüksek. dolayısı ile araç hızına bağlı olarak ayar bozulmuyor ve camı daha iyi yıkıyor.

Parça kodları sağ sol insignia cam yıkama memeleri için

1451329 ve 1451330 tanesi 5 küsür lira. kendiniz değiltirebilirsiniz. toplamda 4-5 dakikada değiştiriliyor. gündüz detaylı video çeker bu başlıkta paylaşırım

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Astra J Cam Yıkama fıskiyesi

Abi On Numara Olur Valla Kendi Değiştirme  imkanımız varmı acaba

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paylasim icin

thnxx

Birde video eklerseniz super olur.

Y

Yusufi

Bilgi Girilmemiş

Bugun uzun yolda bende diyorum silecek suyumu bitti  acaba diye. On camin yarisina kadar bile gelmiyordu su

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel konu olmuş, ben de yaparım hemen. Videonu bekliyoruz abi. +1 Teşekkürler

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cami islatsin raziyim benimki arka cami yan camlari on camdan daha cok islatiyor masallah bu sacma sistemi niye kullandigini merak ediyorum opelin. teoride belki iyidir ama pratikte rezalet ayarlamakta ayri bir dert

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de videoyu bekliyorum merakla. aracımın en sinir olduğum problemlerinden biri. saniyelerce yıkama kolunu çekmezsem cam ıslanmıyor. özellikle yağmurlu ve çamurlu günlerde büyük problem yaratıyor.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arada bariz bir fark var. orjinal washerlarda sanki elinizi ıslatıp elinizde kalan suyu cama elinizle atıyormuşsunuz gibiyfi. şimdi ise bildiğiniz bir bardak su cama boca edilmiş gibi. az evvel video çekmek için araca gittim ama gece olduğu için iyi bir sonuç alamadım. sabaha ekleyeceğim