Astra j de el freni çekmek

serdarhanD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spin atmak için yani.bu mümkün müdür acaba?

not: araçta elektronik park freni vardır.

sifomehmettay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç denemeyin illaaada yapmam lazm diosanız el frenin kullanmadan şöförlük yeteneklerinizle gerçekleştirin :)

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ne gerek var böle şeylere ya millet arabam yol tutmuyor önden arkadan heryerden savuruyor diye şikayet eder,bizde savrulmuyo diye ediyoruz:)

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu yeni tip elektronik park frenlerinde bunu yapmak zor oluyor artık. Çünkü sistem izin vermiyor. Örneğin audi ve vw'de 30 km(yanlış hatırlamıyorsam) üzerindeki hızlarda devreye girmiyor. 2010 audi a4'te bizzat şahit oldum. Açıkcası iyiki de izin vermiyor. Hem bu yüzden farklı riskli hareketlere girilmesi engellenmiş oluyor, hem de arabanın yürüyen aksamı korunmuş oluyor bir nevi. Yürüyen aksama büyük yük bindiren durumlar bunlar

serdarhanD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu yeni tip elektronik park frenlerinde bunu yapmak zor oluyor artık. Çünkü sistem izin vermiyor. Örneğin audi ve vw'de 30 km(yanlış hatırlamıyorsam) üzerindeki hızlarda devreye girmiyor. 2010 audi a4'te bizzat şahit oldum. Açıkcası iyiki de izin vermiyor. Hem bu yüzden farklı riskli hareketlere girilmesi engellenmiş oluyor, hem de arabanın yürüyen aksamı korunmuş oluyor bir nevi. Yürüyen aksama büyük yük bindiren durumlar bunlar

evet sadece aklıma takılmıştı aslında merakımdan sormuştum aydınlattınız sağolun.

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 30 km süratte çektim arka tekerlekler bir ara durdu ve sonra frenlemeyi bıraktı yani devmlı tutmuyor biginize

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlık olsun :D