Astra j derin olmayan cizik

uzunhakan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadas goruntun ortada malum arabami cizmisler ama allahtan icindeki trim gozukmuyor cok derin degil yalnizca 1-2mm kismi derin ne yapilabilir tonla video izledim sonuclar olumlu ama reklamda olabilirler
4aecaff791bf7e5f3839a43e5f2556b7.jpg
ed9e7a904b6c8d6d5a726158e0c81fd6.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanayiden 10 TL'ye macun pasta, 2-3 liraya da yumak ip alın(adını hatırlamıyorum bu ipin). Çiziğin üzerine azıcık sürüp dairesel hareketlerle yedirin çizik kaybolur. Tüm arabaya en az 200 liraya pasta cila atıyorlar paranız gitmesin.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O çizik derin bir çiziğe benziyor, pasta ile düzeleceğini sanmam. Çiziğin üzerinde tırnağınızı gezdirin, tırnağınız çiziğe takılıyorsa pasta işe yaramaz demektir.

uzunhakan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O çizik derin bir çiziğe benziyor, pasta ile düzeleceğini sanmam. Çiziğin üzerinde tırnağınızı gezdirin, tırnağınız çiziğe takılıyorsa pasta işe yaramaz demektir.

Hocam tirnaga gelmiyor tirnaga gelen sadece cok kisa bie bolum..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pasta ile silince çıkmıyorsa yapacak bişey yok.rütuş dışında mümkün değil.resimden anlaşılmıyor ama şu var.o çizgi aracınıza sürten bir aracın boyası da olabilir.işte pastanın temizlediği şey de odur zaten.

Sony Z5 ile gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kocaelinde ekmeğini bu işten kazanan bir abim var. İsterseniz sizi ona yönlendirebilirim, eğer düşünürseniz 5-10 santimlik bir çizik ise selamımı söyleyin ücret almadan yapar. Dilerseniz araca komple pasta ve boya korumayı uygun bir fiyata indirip aracın görüntüsünü ilk günkü halinden daha iyi hale getirebilir.

Sanayi de 100 200' e yapılan uygulamalar ile alakası olmayan üst düzey uygulamalar yapar kendisi. Fiyatı da ona göredir haliyle ve bir araçla en az 1 yada 2 gün uğraşır, dediğim gibi ekmeğini bu işten kazanıyor.

Hatta beni bilen bilir aracımda kılcal çizik dahi yok ve trafikteki araçlara göre parlaklığı üst düzeyde olsa da bahsettiğim arkadaşımın aracının yanına kendi aracımı koyduğumda arabamdan iğrenirim.

uzunhakan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kocaelinde ekmeğini bu işten kazanan bir abim var. İsterseniz sizi ona yönlendirebilirim, eğer düşünürseniz 5-10 santimlik bir çizik ise selamımı söyleyin ücret almadan yapar. Dilerseniz araca komple pasta ve boya korumayı uygun bir fiyata indirip aracın görüntüsünü ilk günkü halinden daha iyi hale getirebilir.

Sanayi de 100 200' e yapılan uygulamalar ile alakası olmayan üst düzey uygulamalar yapar kendisi. Fiyatı da ona göredir haliyle ve bir araçla en az 1 yada 2 gün uğraşır, dediğim gibi ekmeğini bu işten kazanıyor.

Hatta beni bilen bilir aracımda kılcal çizik dahi yok ve trafikteki araçlara göre parlaklığı üst düzeyde olsa da bahsettiğim arkadaşımın aracının yanına kendi aracımı koyduğumda arabamdan iğrenirim.

Hocam allah razi olsun o arkadasa bi ugrayayim cok iyi olur siz bana arkadasin ismini telfonunu gonderin ben iletisime geceym

tyasaxsonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu esprili olan maceracı kardeşimizin Turksat uydu kanallarından birinde Türkiye'de yapılan ve bor katkılı olup ürünü çok da çok övebildiği çizik giderici pasta sanırım ki bundan daha derin çiziklerde bile başarıyla da işe yarıyordu. En azından tv'de seyrederken edinilen izlenim bu şeklideydi (eğer ürün bu dercede marifetliyse tabiki ben direk olarak kullanım denmedim, arabam daha 3.5 senelik çiziği pek olmadı çünkü, yani anlatımlar bu yeni ürünün çok da işe yaradığı yönündeydi. Kolay gelsin.

uzunhakan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu esprili olan maceracı kardeşimizin Turksat uydu kanallarından birinde Türkiye'de yapılan ve bor katkılı olup ürünü çok da çok övebildiği çizik giderici pasta sanırım ki bundan daha derin çiziklerde bile başarıyla da işe yarıyordu. En azından tv'de seyrederken edinilen izlenim bu şeklideydi (eğer ürün bu dercede marifetliyse tabiki ben direk olarak kullanım denmedim, arabam daha 3.5 senelik çiziği pek olmadı çünkü, yani anlatımlar bu yeni ürünün çok da işe yaradığı yönündeydi. Kolay gelsin.

Kendim hallettim hocam eyvallah.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
derin çiziği almıyorsa pasta önce güzelce rütuş çekip boyanın sertleşmesini bekleyeceksiniz sonra 1500 2000 2500 3000 gibi zımparayla zımparalayıp pastasını çekeceksiniz. belli belirsiz bir iz kalıyor ve yakından bakmadıkça belli olmuyor. kendi aracımda vardı gözümü karartıp yaptım ve sonuç mükemmele yakın...
tavsiyem zımpara izlerini almak için scholl ya da manzerna ürünün tercih edin. en ağır aşındırıcısı gerekiyor zımpara izlerini almak için.