astra j dış boyutlar

parabol83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün aracımı bir renault kangoo'nun yanına parkettim, astranın kangoo'dan uzun olduğunu farkettim sonra yanlışım mı var diyerek arabamı kangoo ile aynı hizaya getirdim ve sonuç
astra j renault kangoo'dan daha uzun  victoryy

daha sonra teknik verilerden astra j hb uzunluğunun 4,41 m olduğunu farkettim.
renault kangoo multix ise 4,21 m imiş. Aracımız fiat doblodan da uzun bu arada. vw golften'de 20 cm uzun.

gerçi önemli olan boyu değil ama..... ;D

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j dış boyutlar

evet normalde küçük bir araç gibi görünmesine rağmen
baya iri bir araç :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecen gun bende nissan qashqai yanina parkettim 6.katin camindan baktigimda astra daha uzun gorunuyordu. Bende sasirdim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tasarım başarılı ise en başta ölçüler çok belli olmaz, sonrasındaysa hemen her renk ayrı bir güzel durur o tasarımda.  victoryy

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Tasarım başarılı ise en başta ölçüler çok belli olmaz, sonrasındaysa hemen her renk ayrı bir güzel durur o tasarımda.  victoryy

işin ehli olunca yorumlarda farklı oluyur tabi yukarıdaki örnekte oldugu gibi  :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga CESUR link' Alıntı:
işin ehli olunca yorumlarda farklı oluyur tabi yukarıdaki örnekte oldugu gibi  :D

Adaş senin tasarımdan da hiçbirşey belli olmuyor avatarına bakılırsa  :)

parabol83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:

doğru söze diyecek yok
special_Yeah

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araçlarımız hiç de küçük değil. Hatta dingil mesafesi S40'dan daha uzun, boyu da neredeyse aynı. Geçenlerde bir BMW 320d'nin hemen yanına parkettiğimde uzunluk farkının tahmin ettiğimden daha az olması beni de şaşırtmıştı. Zaten eleştiren dergiler falan genelde "dış ölçüleri bu kadar büyük olan bir arabanın iç ölçüleri nasıl bu kadar dar olabiliyor" şeklinde eleştiriyorlar ancak ben bunlara katılmıyorum. Bence aracın içi de gayet geniş ve bunu da hissettiriyor. Özellikle aracı aldıktan sonra ilk kez arka koltukta yolculuk ettiğimde diz mesafesi ve genişliği beni olumlu anlamda çok şaşırtmıştı.

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim bir arkadaş geçen sene sıfır 2011 toyota corrolla aldı. Aracını benim golfün yanına park ettiği zaman senin araba çok küçük diyor, kaynının passatının yanına park ettiğinde de benim araba passatla aynı diyor...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

joseph33 link' Alıntı:
Benim bir arkadaş geçen sene sıfır 2011 toyota corrolla aldı. Aracını benim golfün yanına park ettiği zaman senin araba çok küçük diyor, kaynının passatının yanına park ettiğinde de benim araba passatla aynı diyor...
Cam dugmelerinde isik bile olmayan arabayi passatlami karsilastiriyosun de sende.