astra j far arızası

ZaferK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j sedan 2016 var led aldim arıza yaktı sonrasında 50w lik canbus direnç taktırdım bayadir yakmamisti ama şimdi geçenlerde yine yandi sag kisa huzme ariza yakti bende bunun üzerine aracı park edip tekrar stop edip tekrar çalıştırdım hata gitti bunun nedeni ne olabilir bilgili arkadaslardan konu hakkında bilgi ıstiyorum şimdiden vereceğiniz cevaplara teşekkürler yani canbus taktırdım sıkıntı olması moral bozuyor

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam sonradan takılan elektronik devrelerde bu tarz küçük hatalar arada olacaktır. İletişim sorunu olmuştur direnç görevini yapmamıştır.

• Beğen
Tepkiler: ZaferK

ZaferK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgi için teşekkür ederim sıkıntı bi durum söz konusu değil o zaman😁

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bu hatayı almanızın sebebi; orjinal ampülden daha az enerji çektiğiniz için sistem ampülde bir arıza olduğunu düşünerek hata veriyor. Burda araya direnç vb ekipmanlar atılarak tüketim artırılıyor. Şahsi önerimse her zaman orjinali kullanın olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: ZaferK

ZaferK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekürler ilerleyen zamanlarda orjinal xenon farini taktirmayı dusunuyorum zaten maddi durumlar iyi olursa ilgin için tekrar tesekkurler

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Rica ederim her zaman elimizden geldiğince size yardımcı olmak için buradayız hocam.

ZaferK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni bir konu hortlatmak istemiyorum bir sorum daha var bu astra j sedan aracımda kapıları kilitlediğim zaman aldığımda flaşörler dışında far kısmındada (gündüzler olması gerekiyor) ışık yanıyordu diye hatırlıyorum ancak şimdi yanmıyor.Sadece 4'lü flaşörler yanıyor.hasip bu konularda bilgin var bu konu hakkındada yardımcı olabilirmisin veya sizin kullandığınız araçlarda da böylemi bunun bi ayarı varmı benmi yanlış hatırlıyorum bi bilgilendirme geçersen sevinirim.Şimdiden teşekkürler