Astra J-Flexride

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra J alabilmek için hayal-gerçek karışık bir plan yapıyorum. Verebileceğim rakamı kafamda tam oturtabilmem için sizlerin yardımına ihtiyacım var. Ben aracımı daha çok şehirler arası yollarda kullanacağım. Sürat de yapıyorum. (Astra H ile eğer fırsat bulursam 180-190 gittiğim oluyor.) size bana güvenlik ve rahat sürüş için illaki Flexride şart mı ? Flexride'lı araç kullananlar ne derler ?

Teşekkür ederim.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum 120-130 km hızdan sonra arabaların hepsi teneke bunu unutma. Hiçbirinin farkı yok. Zaten güvenlik testleri de düşük hızlarda yapılıyor.

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1.6 180 hp flexride şasili yeni opel astra var. Açık konuşmak gerekirse ben flexride pakitini 18 lik jantın mükemmel görüntüsü için aldım. Flexride sisteminde sport moda aldığın zaman kendini daha güvende hissediyorsun tepkiler daha sert ve güven verici oluyor ama yakıt tüketimi de fark edilir derecede artıyor. Ama sport modda yarış arabası kullandığını hissediyorsun. Ama 3200 TL opsiyon fiyata değer mi o senin mali durumuna bağlı ben memnunum flexride olmadan alsam yokluğunu hissetmezdim çünkü bilmiyorsun nasıl bir sistem olduğunu. Uzun yol için sormuşsun tour modu var ama normalden pek farklı değil. Kısacası çok şart değil ama alırsan zevk alırsın paran varsa al derim.

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem çok hızlı araç kullanıyorsun yol tutuştan ödün verme flexiride paketi al

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç daha gelmedi bende flexride şasi, astra için sipariş ettim, 2.el satışta para etmez diye beni geri cevirmeye calıstılar ama ben kendim için birşeyleri istedigim için 2.el satısını 2.planda tuttum acıkcası 3200tl o kadar parayı verdigimde goze batmaması gerekir, guvenlik ve konforu da dusununce oyle oluyor...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç daha gelmedi bende flexride şasi, astra için sipariş ettim, 2.el satışta para etmez diye beni geri cevirmeye calıstılar ama ben kendim için birşeyleri istedigim için 2.el satısını 2.planda tuttum acıkcası 3200tl o kadar parayı verdigimde goze batmaması gerekir, guvenlik ve konforu da dusununce oyle oluyor...

flexiride opsiyonu yüzünden üretim bantında diger araclar gecikiyor bu yüzden opel bayileri reklamını yapıyor satısa gelince cayıyor.

gecen sene flexiride lı insignia siparişini zar zor verdik teslimata 2 hafta kala flexiride yerine dvd800 vericez sorun olurmu dediler banta çıkaramıyorz flexiride ı nolur anlayış gösterin:)

verdigimiz cevapp basitti : ........ :)

insallah sorun çıkarmazlar ve flexiride lı gelir

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
flexiride opsiyonu yüzünden üretim bantında diger araclar gecikiyor bu yüzden opel bayileri reklamını yapıyor satısa gelince cayıyor.

gecen sene flexiride lı insignia siparişini zar zor verdik teslimata 2 hafta kala flexiride yerine dvd800 vericez sorun olurmu dediler banta çıkaramıyorz flexiride ı nolur anlayış gösterin:)

verdigimiz cevapp basitti : ........ :)

insallah sorun çıkarmazlar ve flexiride lı gelir

umarım sorun olmaz, ekim ortası gelecek dediler, hatta su anda 2011 araçlar giriş yapmaya baslamıs sanırım satıştan arkadas oyle dedi ama seninki hala yok diye de dipnot dustu geyik yapmıs ta olabilir :))

mukeala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Flexride şasi almışsın ama 1.3 CDTi almak ne kadar mantıklı bilemiyorum tabiki zevk meselesi ama flexride da sport moduna alınca 1.3 CDTi motoru görmek isterdim açıkcası çok merak ettim. Bu arada bende aracımı 1 mart'ta sipariş ettim arabam 6 temmuzda geldi yani 2 ayda geldi sayılır banada aynı şeyi söylediler Flexride olduğu için özel üretime giriyor falan, gelene kadar öldüm öldüm dirildim ama sonunda geldi umarım sizinkinde de sorun çıkmaz. Şimdiden hayırlı olsun umarım motor güçsüz kalmaz.

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 uzeri motor olsaydı onu alırdım fakat yılda 60k km yapan birisi olarak mecburiyetten dizel almak zoundayım, bu arada 1.3motordan sikayetci degilim, bazı konularda dezavantajı yok degil ama memnunum, 2007den beri kullanıyorum ve aracta kalkıs anı dısında hiçbir performans sorunu yasamadım.

Flexride şasi almışsın ama 1.3 CDTi almak ne kadar mantıklı bilemiyorum tabiki zevk meselesi ama flexride da sport moduna alınca 1.3 CDTi motoru görmek isterdim açıkcası çok merak ettim. Bu arada bende aracımı 1 mart'ta sipariş ettim arabam 6 temmuzda geldi yani 2 ayda geldi sayılır banada aynı şeyi söylediler Flexride olduğu için özel üretime giriyor falan, gelene kadar öldüm öldüm dirildim ama sonunda geldi umarım sizinkinde de sorun çıkmaz. Şimdiden hayırlı olsun umarım motor güçsüz kalmaz.