ASTRA J GÜNDÜZ FARI LED SORUNUNA SON - MTEC MT-282 120 SMD LED DRL

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J GÜNDÜZ FARI LED SORUNUNA SON - MTEC MT-282 120 SMD LED DRL

Baran_ link' Alıntı:
Karşıdan gelenler memnun mu? bu ne demek şimdi; adamları indirip soruyorsun herhalde memnunmusunuz diye.

Son derece rahatsız edici dikkat dağıtıcı ve kullananın da görüşünü kısıtlayıcı bir iş bu; xenon farlar mercekle birlikte kullanılırsa faydalı olur; onun dışında sadece gösteriş ve başkalarını rahatsız etmek için yapılıyor. Benim aracım şahinmi doğan mı demeye gerek yok ver bir arakadaşına önlü arkalı seyredin ve dikiz aynasından bak bakalım aracın ne kadar rahatsız ediyor.

Ben hem uzunları yakıyorum hemde bildiğim bütün küfürleri ediyorum mesela, pek memnun değilim yani.

Haklısınız ama sırf xenonla çözülmüyo bazı şeyler mesela bende soldan yavaş giden şöforlere sövüyorum, makas atıyorum diye bana sövenlerde vardır eminim, hepimizin trafikte kusurları var.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merceksiz xenon kullanmak yasak diye biliyorum hala öyle mi?

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baran_ link' Alıntı:
Karşıdan gelenler memnun mu? bu ne demek şimdi; adamları indirip soruyorsun herhalde memnunmusunuz diye.

Son derece rahatsız edici dikkat dağıtıcı ve kullananın da görüşünü kısıtlayıcı bir iş bu; xenon farlar mercekle birlikte kullanılırsa faydalı olur; onun dışında sadece gösteriş ve başkalarını rahatsız etmek için yapılıyor. Benim aracım şahinmi doğan mı demeye gerek yok ver bir arakadaşına önlü arkalı seyredin ve dikiz aynasından bak bakalım aracın ne kadar rahatsız ediyor.

Ben hem uzunları yakıyorum hemde bildiğim bütün küfürleri ediyorum mesela, pek memnun değilim yani.

aynen arabadan indirip soruyorum. başkasının aracına binip kendi aracıma bakıyorum rahatsız edici bi durum olmuyor.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NiyO link' Alıntı:
aynen arabadan indirip soruyorum. başkasının aracına binip kendi aracıma bakıyorum rahatsız edici bi durum olmuyor.

Bravo ozaman; xenon'u geliştirenlere gereksiz yere mercek yaptıkları için kızmak gerek.

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baran_ link' Alıntı:
Bravo ozaman; xenon'u geliştirenlere gereksiz yere mercek yaptıkları için kızmak gerek.

aynen bende öyle diyorum  045thumbsup

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NiyO link' Alıntı:
aynen bende öyle diyorum  045thumbsup

Birde üzerine seni tebrik etmek gerek; herkez gerizekalı bir tek ben akıllıyım diye düşündüğün için.

Merceksiz fara xenon takma birde üzerine ben kimseyi rahatsız etmiyorum gibi birşey söyleme ve bunda inat etme cesaretini herkes gösteremez; trafik kurallarına aykırı suç işliyorum, diğer insanları rahatsız ediyorum yağışlı havalarda önümü göremiyorum deme cesaretini de herkes gösteremez.

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baran_ link' Alıntı:
Birde üzerine seni tebrik etmek gerek; herkez gerizekalı bir tek ben akıllıyım diye düşündüğün için.

Merceksiz fara xenon takma birde üzerine ben kimseyi rahatsız etmiyorum gibi birşey söyleme ve bunda inat etme cesaretini herkes gösteremez; trafik kurallarına aykırı suç işliyorum, diğer insanları rahatsız ediyorum yağışlı havalarda önümü göremiyorum deme cesaretini de herkes gösteremez.

üstad 80 tl lik çin işi xenon kullansaydım senin dediğin gibi olur yağmurda önümü bile göremezdim. ben hiçbir zaman trafik kurallarına aykırı davranmadım. bu tarz kurallarıda senden öğrencek değilim! sen beni değil kendini tebrik et ve geri zekalı lafınıda geri çek bence. kıssadan hisse insanlara öyle demişim gibi bir izlenimde verme'

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

80tl lik çin işi xenon ile 300€ luk xenon aynı teknikle aynı mantıkla üretilir ve xenon un çalışma prensibi de bellidir; güçlü ışık üretir; bu ışık mercekten geçer ve dağılması engellenir; bu sayede önünü odaklanmış şekilde net olarak aydınlatır. Mercek yoksa ışık dağılır hem direkt önünü aydınlatmaz hemde her yöne ışık vereceği için rahatsız edici olur.

Ben hiçbir şeyi geri cekecek değilim sözümün arkasındayım; sen ve senin gibi merceksiz farına xenon takan diğer muhteremler trafikteki diğer kişilere karşı saygısızlar ve resmen karşıdan gelene önünde gidene küfür eder gibi bu farları gözlerine doğru yansıtıyorlar. Paran varsa alırsın cosmo AFL far gibi muhteşem bir sistemi var opel'in; yoksa paşa paşa üreticinin geliştirdiği şekilde binersin arabana. Seninle aynı anda trafikte olan kişileri rahatsız etmeye hakkın yok; hele bunu savunmak iyice cahillik artık.

Kullandığın farlar trafik kurallarına aykırı haberin olsun; gerçi benden öğrenecek değilsin forumda başkaları yazsın onlardan da bir posta öğren hiçbir zaman trafik kurallarına aykırı davranmadım deyip çakma xenonlarla gezen arkadaş.

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sen bildiğini yaşa ben bildiğimi yapayım arkadaşım

Hasan B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et