ASTRA J İÇİN EN KÜÇÜK LPG TANKI

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra j hb edition araç için konuşuyorum bagajı yükseltmeden uygulanabilecek bir tank varmı bagaj havuzu da kullanıyorum o yüzden soruyorum?

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J İÇİN EN KÜÇÜK LPG TANKI

Simit tanklar var onlardan taktırabilirsin..

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet ama kullanan var ise ondan görüş almak istiyorum çünkü simit tanklarda bagajı yükseltiyormuş yani bagajı açtığımızda hiçbir yükselti olmasın istiyorum

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
evet ama kullanan var ise ondan görüş almak istiyorum çünkü simit tanklarda bagajı yükseltiyormuş yani bagajı açtığımızda hiçbir yükselti olmasın istiyorum
ben kullanıyorum ve sadece 2 cm yukseldı bagajım 50 lıtrelık sımıt depo ve aracım sedan her halde 2 cm nın hesabını  yapacak değılsın

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en ufakları da 35 lıtrelık onardan taktırabılırsın onlarda bagajın yukselmez

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
ben kullanıyorum ve sadece 2 cm yukseldı bagajım 50 lıtrelık sımıt depo ve aracım sedan her halde 2 cm nın hesabını  yapacak değılsın
hocam 2 cm ise sıkıntı olmaz araç hb olduğu için sordum sedanlarla fark var sanırım stepne kısmdaki derinlikte ma kesin bilgim yok

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
hocam 2 cm ise sıkıntı olmaz araç hb olduğu için sordum sedanlarla fark var sanırım stepne kısmdaki derinlikte ma kesin bilgim yok
ha sedan ha hb her ıksıde aynı değısen bır sey yok sonuçta sendede ınce stepne  var bende ınce stepne var steeringwheel

Turb0-lpdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam benim aracımda 35 litrelik montaj uygulaması yapıldı yükselme yok şu anda aracım 180hp hb sadece hatta ustalara neden daha büyük hacimli bir tüp takmadınız dedim ustalar göstererek anlattı aracın altında 2 egzos var ama sadece bir çıkış var bunlar insignia ya montaj yaparken egzoslar yanlara uzunlamasına olduğundan sıkıntı olmuyormuş ancak bizinkinde önde-arkada sıralı buda ısıyı tüp kablolarına çok yanaştırıyormuş tek sıkıntım 150kmde tüp almak onun harici bir sıkıntı yok saygılar

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turb0-lpdi link' Alıntı:
hocam benim aracımda 35 litrelik montaj uygulaması yapıldı yükselme yok şu anda aracım 180hp hb sadece hatta ustalara neden daha büyük hacimli bir tüp takmadınız dedim ustalar göstererek anlattı aracın altında 2 egzos var ama sadece bir çıkış var bunlar insignia ya montaj yaparken egzoslar yanlara uzunlamasına olduğundan sıkıntı olmuyormuş ancak bizinkinde önde-arkada sıralı buda ısıyı tüp kablolarına çok yanaştırıyormuş tek sıkıntım 150kmde tüp almak onun harici bir sıkıntı yok saygılar
150 km de tüp mü ne kadar yakıyor ki aracınız bir de kit markası?

Turb0-lpdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam aracımda landirenzo omegas turbo kit var (Not:Aracım belli devirin üstünde lpg ile benzin(bu rölantiye göre az) ve rölantide lpg+benzin(biraz fazla) atıyor) 35litrelik atiker marka simit tüp mevcut güvenlik amacıyla 28 litre(malumunuz yüzde 80)fazla doldurmamak kaydıyla kullanıyorum ancak bu zamana kadar hiç tam fullemedim(28lt) Artvinde litre fiyatı 2.94 den 40ytl lik alıyorum Rizede bitiyor kabaca hesabım aşağıda saygılar:
40 ytl lpg litre-2.94 4 ışık yanıyor 13.6 litre tüp yapıyor 40/150km kilometrede sarfiyat 26.7kuruş ki buda şahsıma göre iyi bir tüketim benim arabam için buraların yolları engebeli sahil yoluna kadar hız olarak lpg de 180 i gördüm genelde 110a sabitliyorum saygılar