Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J ile en son yaptiginiz Hiz

eketen link' Alıntı:
Deneme amaçlı riske girmeye değmez. Lifte kaldırıp denemeli kesici var mı yok mu? Hem belli olur şekerlerin etkisi de.  :)

kolay kolay riske girmem, zaten giremem..aracimda EYG ikaz sistemi her daim mevcut..160a geldik mi Ercan Yavas Git!! Ercan Yavas Git!!! ikazi 2 metrelik alani hemen kaplar..sekerlerin etkilerini test etmek icin 1 hafta cay icmeyip, haftasonu roll yapicam:))..son olcumlerimde de insulin direncim tavan yapmis..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
kolay kolay riske girmem, zaten giremem..aracimda EYG ikaz sistemi her daim mevcut..160a geldik mi Ercan Yavas Git!! Ercan Yavas Git!!! ikazi 2 metrelik alani hemen kaplar..sekerlerin etkilerini test etmek icin 1 hafta cay icmeyip, haftasonu roll yapicam:))..son olcumlerimde de insulin direncim tavan yapmis..

Benimde insulin direnci son zamanlarda direnç hatta direnişi geçmiş bildiğin ayaklanmaya dönüşmüş. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:

Bu arada sanırım benim güvenlik sistemlerim daha yeni model olduğu daha kapsamlı bir hız sınırlayıcıya sahibim. Aşamalı ve sürate bağlı olarak sırasıyla, CÇB (Canım Çok Basma), DBD (Doğan Basma Diyorum), DSU (Doğan Son Uyarım), ABV (Allah Belanı Versin), KAD (Keşke Annemi Dinleseydim), OBD (O Bana Dediydi), BBB (Beni Burada Bırak), TSG (Tamam Sen Görürsün) uyarılarını önce sesli, sonra titreşimli/darbeli olarak alıyorum. Hatta bu güvenlik önlemleri evde de ötmeye devam ediyor. ((:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
yok valla 180 de takili kaliyor sanki..son olarak gecen ramazan bayraminda sakarya hendek duzce arasinda denrmistim.. dijital sayacida actim baktim 180 de takilip kaliyor.. gerci hic 4 kisiden asagi yolculuk yapmadim..

Ben bir defasında Antalya dönüşü otoyolda Astra H 1.3 ün peşine takılmıştım ısrarla yol vermiyordu, düzde 180 eğim aşağı yaklaşık 210km ye ulaşabiliyordu.  8)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

bu gün Aydından Söke otobanına girip adaya dönüş yaptım ve hız denemesi yaptım ama  sağolsun bazı  kaplumbalar sol şeridi işgal ettiği için 230 u geçemedim :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
bu gün Aydından Söke otobanına girip adaya dönüş yaptım ve hız denemesi yaptım ama  sağolsun bazı  kaplumbalar sol şeridi işgal ettiği için 230 u geçemedim :)

Buyur.. Birde motosikletin 300km ile Mercedes i takip ettiği videoya bak, herkes olması gerek en şeritte.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bu arada sanırım benim güvenlik sistemlerim daha yeni model olduğu daha kapsamlı bir hız sınırlayıcıya sahibim. Aşamalı ve sürate bağlı olarak sırasıyla, CÇB (Canım Çok Basma), DBD (Doğan Basma Diyorum), DSU (Doğan Son Uyarım), ABV (Allah Belanı Versin), KAD (Keşke Annemi Dinleseydim), OBD (O Bana Dediydi), BBB (Beni Burada Bırak), TSG (Tamam Sen Görürsün) uyarılarını önce sesli, sonra titreşimli/darbeli olarak alıyorum. Hatta bu güvenlik önlemleri evde de ötmeye devam ediyor. ((:)

:)))bizim sensorler 3 kere uyari verir ardindan biraz miril miril eder..hala dinlemediysem bi hafta calismaz sarj olur:) ABV bende de mevcut sanirim.bayagi sessiz calisir..miril miril miril..

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben bir defasında Antalya dönüşü otoyolda Astra H 1.3 ün peşine takılmıştım ısrarla yol vermiyordu, düzde 180 eğim aşağı yaklaşık 210km ye ulaşabiliyordu.  8)

duzde 180 konusunda sıkıntı yok cok sukur..egim asagi hic denemedim..hatta 140i gecmemekte de dikkat ederim..

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:

200 ve ustu hizlari youtubedan bende gorebiliyorum. gercekten keyif verici:)