Astra J kapalı olan özellikleri aktif etme hk

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, benim biladerim yeni kasa leon FR aldı, xxx forum sitesinde biri ile tanışmış fazla uzatmayım aracı kablo yardımı ile pc ye bağlayıp araçta kapalı olan bazı özelliklerini açtırmış (gündüz ledleri yanarken arka led stoplarda yanıyor, geri vitese taktığında sağ ayna aşağı iniyor, arka park sensörü sadece sesli uyarı verirken şimdi renkli ekranda araç resmi ve mesafeyi göstergesi çıkıyor, Leon da bu özellikler araç orjinalinde kapalı olarak geliyor ve sonradan aktif ediliyor, bizim araçlarda böyle bir durum söz konusumudur yapılabilirmi acaba?

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J kapalı olan özellikleri aktif etme hk

Bizim araçlarda tüm özellikler açıktır doğuş genelde serviste ek ücret için uyguladığı bir yöntem eşeğini kaybettirip sonra bulduran cinsten bir firma

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökalp link' Alıntı:
Bizim araçlarda tüm özellikler açıktır doğuş genelde serviste ek ücret için uyguladığı bir yöntem eşeğini kaybettirip sonra bulduran cinsten bir firma
greatt

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökalp link' Alıntı:
Haha aynen...

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Gökalp link' Alıntı:
greatt  :D

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence açık değil örnek olarak katlanır aynanın kumandadan kapanmaması ve follow me home özelliğinin olmaması yani kapılar açıldığında farlar yanıyor kapandığında farlar hemen kapanıyor bunlar sonuçta sisteme komut verdirilerek yapılacak işlemler ama malesef cosmo kullanıcısı olarak aynalarımı içeriden kapatmayı full donanımlı aldığım aracımda bir eksiklik olarak görüyorum kimisi için bu çok önemli değildir ama ben şahsım adıma konuşuyorum tabi beni aracımdan soğutma gibi bir neden asla olamaz aracımı çok seviyorum ama hazır böyle bir donanım varken neden eksik çalışıyor budur benim canımı sıkan şey.

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

racingteam link' Alıntı:
Bence açık değil örnek olarak katlanır aynanın kumandadan kapanmaması ve follow me home özelliğinin olmaması yani kapılar açıldığında farlar yanıyor kapandığında farlar hemen kapanıyor bunlar sonuçta sisteme komut verdirilerek yapılacak işlemler ama malesef cosmo kullanıcısı olarak aynalarımı içeriden kapatmayı full donanımlı aldığım aracımda bir eksiklik olarak görüyorum kimisi için bu çok önemli değildir ama ben şahsım adıma konuşuyorum tabi beni aracımdan soğutma gibi bir neden asla olamaz aracımı çok seviyorum ama hazır böyle bir donanım varken neden eksik çalışıyor budur benim canımı sıkan şey.

http://www.modacar.com.tr/transformacion-otomatik-katlanir-ayna-modulu-048801
KAtlanır aynalarınız için ucuz yollu bir çözüm olarak uygulayabilirsiniz ...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et