astra j kapıların sökülmesi videosu

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra j kapıların sökülmesi videosu

Hasan abi, yine ustalığını, tecrübeni bizimle paylaştın, ellerine sağlık abi. Yol gösteren emeklerin için teşekkür ederim sana.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hasan abi sol kapının sağ kapıdan sökerken bir farkı var mı? Dikkat etmemiz gereken ekstra birşey mesela? Şu ayna kumandaları örneğin?

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Hasan abi sol kapının sağ kapıdan sökerken bir farkı var mı? Dikkat etmemiz gereken ekstra birşey mesela? şu ayna kumandaları örneğin?
doğan abi  vidaları söküp kapıyı alttan kendimize doğru sert bir şekilde çekerek tırnaklardan kurtardıktan sonra kapıyı alttan yukarı doğru hafif kaldırıyoruz kapı çıkıyor daha sonra kapının iç tarafıdan aynaların kumanda soketinin fişini çekiyorsun ayrıca camları acma kapama panelinin vs soketin çekip çıkarıyorsun yine iç taraftan kapıyı acma kolunun çubuğunu kurtarıyorsun kısacası kapıyı sökünce arka taraftan neleri sökebileceğini rahatlıkla görebildiğin için çok kolay abiciğim

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Abi sağolasın detaylı açıklaman için, valla bana güven aşıladın, bakalım bu pazar ya Allah diyip gireceğim kapılara.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eline saglık abi.ben aracıma kırmızı kapı ledi takmak istiyorum.her 2 kapıya da bu şekilde takabilir miyim?

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Eline saglık abi.ben aracıma kırmızı kapı ledi takmak istiyorum.her 2 kapıya da bu şekilde takabilir miyim?
kapıyı sökunce her şey ortada gözüküyor takabilirsin mesela ben 4 kapıyı en alttan deldim led ampul koydum kapıyı açınca yere ayak bastığımız yerleri aydınlatıyor

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasanacar link' Alıntı:
kapıyı sökunce her şey ortada gözüküyor takabilirsin mesela ben 4 kapıyı en alttan deldim led ampul koydum kapıyı açınca yere ayak bastığımız yerleri aydınlatıyor
abi peki elektriği hoparlörden mi alayim aynalardan mı alayim sence hangisi uygun?

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
abi peki elektriği hoparlörden mi alayim aynalardan mı alayim sence hangisi uygun?
elektriği hoparlörden mi alayim demişsin höparlörden elektrik alınamayacağını bilmen gerekirdi bence sen uğraşma aracı yakarsın uyardığım için beni bağışla  yinede almak istiyorsan kapının aracla birleştiği yerde hortuma benzer şeyden kabloyu geçirip direksiyonun altlarından geçirip örneğin çakmak soketinden alabilirsin saygılar

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emeğine sağlık Hasan abi...