Astra J korna sesi.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J korna sesi.

GNSpower link' Alıntı:
[quote author=semsialtunbas link=topic=2676.msg56145#msg56145 date=1321184535]
Enjoy plus la sport ve cosmonun kornları farklı. Sport ve cosmo daha tok bir korna sesine sahipken enjoy daha basit bir kornoya sahip h kasalarla aynı korno kullanılmış

Hadi yahu? Vay alcaklar, hic aklima gelmezdi kornada kisintiya gidecekleri.
[/quote]Bende bu guzel kornayı neden begenmıyorsunuz dıye sasırmıstım demekki farklıymış..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bu kornaların kilosu kaça bilen var mı? Ben cidden memnun değilim bu enjoy kornasından. Düüt dedikçe arabanın karizması çiziliyor, kaale alınmıyorum. Bugün kızdım birine düüüt diye bastım kornaya, "Çekilsene lan" demek istediğim halde "Ay ama çekilin olmaz ki ayol" sesi çıktı arabadan. Kınıyorum, değiştireceğim kornayı. (:)

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Korna alışkanlığını bırakın abi relax olun. Yaya iken korna çalanlara kızdığım için, araç sürerkende çok sık basmamaya çalışıyorum

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

çellocu link' Alıntı:
Korna alışkanlığını bırakın abi relax olun. Yaya iken korna çalanlara kızdığım için, araç sürerkende çok sık basmamaya çalışıyorum

Yok benimde elim sık gitmez ama gitti mi iyi bir nedenim oluyor fakat sonuç nedeni karşılamıyor. 1453 kiloluk arabadan çıtkırıldım korna sesi çıkınca derdimi anlatamıyorum karşı tarafa. :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de çok nadir korna kullanırım genellikle önüme atlama riski olan dalgın yayalar ya da araçlar için...

Kornası nedense beni maziye götürüyordu sanırım Tofaş ları andırıyor biraz, ben memnunum ama 2007 Corolla mın kornası çok daha sivri ve duyulabilir bir tondaydı Mercedes lerinki gibi küfür tadında hafif :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben de çok nadir korna kullanırım genellikle önüme atlama riski olan dalgın yayalar ya da araçlar için...

Kornası nedense beni maziye götürüyordu sanırım Tofaş ları andırıyor biraz, ben memnunum ama 2007 Corolla mın kornası çok daha sivri ve duyulabilir bir tondaydı Mercedes lerinki gibi küfür tadında hafif :)

Benim korna yayalara çok nazik. Düt (yani ay dikkat et şekerim) Onda problem yok. Ama düüüt diyince kokona hatun sesi gibi kornayla dert anlatılmıyor. Yani şu resmime bak, bu adam düüüt diyor. Düüüt gidiyor mu tipime? Bana en azından daaat yakışmaz mı? :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

keşke korna sesi de standart olaymış  005hihih 011zaa 005hihih 011zaa 005hihih 011zaa 005hihih

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:
keşke korna sesi de standart olaymış  005hihih 011zaa 005hihih 011zaa 005hihih 011zaa 005hihih

Valla öyle, enjoylarda incik boncuk bir ton şeyin kısıldığını biliyordum da korna konusunda cidden hazırlıksız yakalandım. Korna dediğin zımbırtının maliyeti ne. Daat 5 lira düüt 3 lira mı. Pis Opel. :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

GNSpower link' Alıntı:
[quote author=tolgahan06 link=topic=2676.msg60876#msg60876 date=1322258052]

Valla öyle, enjoylarda incik boncuk bir ton şeyin kısıldığını biliyordum da korna konusunda cidden hazırlıksız yakalandım. Korna dediğin zımbırtının maliyeti ne. Daat 5 lira düüt 3 lira mı. Pis Opel. :)
[/quote]
ya doğan abi süpersin valla yazılarını hep takip ediyorum ailece izliyoruz seni hayranınızız  005hihih 005hihih  vay be korna hiç aklıma gelmemişti  general_HAHA