Astra j Led Far Zenon Arıza Lambası

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın farlarını değiştirdim üzerindeki zenonlarda philips marka photon serisi olması lazım arıza lambabası yakmaz demişlerdi (denizli sigmatürk de) ama arıza lambası yanıyo ne yapıcam bilemedim. sonrasında başka marka zenonlar denedik (MFK gibi) arıza lambası yakmaz diye ama arıza kaydını cihaza bağlayıp silmek gerekiyomuş sanırım. yeni astralar ve insignalar için farklı cihaz oluyomuş bizim elektirikçidede o yokmuş o yuzden arızayı silemedim daha sonrasında denicem tekrar. şimdilik arıza lambam yanıyo. böyle birşey başına gelen oldumu ne yapabilirim hangi marka zenon almalıyım, yardımcı olacak varmı diye size danışmak istedim. arabamın modeli ASTRA J 1,3 EDİTİON 2013 MODEL daha 1 hafta önce aldım. yadımcı olursanız çok sevinirim arıza ikazlarını görüp durmak çok sinir bozucu. ve merak ettiğim birşey daha arabanın garantisiyle ilgili bir problem yaşarmıyım? 

farlarla ilgili sorularınıza gelince aydınlatma mükemmel görünt harika heleki u şeklindeki neon lambaları arabaya ayrı bi hava katıyo. orjinal mercekli afl farlardan tek farkı sağ sola dönmemesi onun dışında aydınlatma harika uzun kısa zenon ve mercekli olunca ne karşıdaki adamın gözünü alıyo nede sizin görüşünüzü etkiliyo kesinlikle tavsiye ediyorum çok kaliteli ve orjinal bir ürün. bu farı kim çıkarmış nasıl çıkarmış çok araştırmadım ama üzerinde GM kodları var ve zaten elinize aldıgınızda orjinalliğini hissediyosunuz. ben bunu ikinci el aldım. sıfır 2000 lira linkinide vereyim hiç indirim yapmıyolar ve zenon lambaları hariç fiyatı bu bunuda unutmayın. ekstra 350 lira zenon parası vericeksiniz montaj falan 2.400 lirayı buluyor.

Ekli dosyalar

• Ads.jpg
    Ads.jpg
    14.5 KB · Görüntüleme: 229
  • Adz.jpg
    Adz.jpg
    19.9 KB · Görüntüleme: 225
  • Adasdsýz.jpg
    Adasdsýz.jpg
    21.5 KB · Görüntüleme: 225
  • asfgf.jpg
    asfgf.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 222

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j Led Far Zenon Arıza Lambası

valla orjinalinden on kat daha güzel duruyor.ama fiyatı biraz tuzluymuş.(öğrenciye göre tuz gölü) :)

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
valla orjinalinden on kat daha güzel duruyor.ama fiyatı biraz tuzluymuş.(öğrenciye göre tuz gölü) :)

orjinalin yerini tutmaz :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Farlar cok guzel,fakat cok pahaliymis

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güzel bi ürün, fiyatı düşerse bende almayı düşünürüm  ::)

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farlar çok guzel gule gule kullanın fakat 2400 lıra duyunca pek bı cekıcılıgı  kalmadı :) zevk meselesı tabi :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2500 liraya far almak ne kadar mantıklı diye düşündüm düşündüm sonra sen öğrencisin kendine gel dedim ve sustum :(

hbarcın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zevkler tartışılmaz, beğenmek kişiden kişiye değişir benim çok hoşuma gitti, araba bayide beklerken aldım farları, araba çıkar çıkmazda hemen taktırdım çok memnunum. şimdilik tek sıkıntı var oda farla ilgili değil zenon olduğu için arıza lambası. bunun içinde yardımcı olabilecek arkadaşların mesajlarını bekliyorum. fiyat yönünden yüksek diyen arkadaşlar ikinci elini takip etsin derim. ikinci el yarı fiyatına temin edebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 02.jpg
    02.jpg
    29.7 KB · Görüntüleme: 205
  • 01.jpg
    01.jpg
    30.4 KB · Görüntüleme: 205
  • 03.jpg
    03.jpg
    17.8 KB · Görüntüleme: 206
  • karþýlaþtýrma.jpg
    karþýlaþtýrma.jpg
    52.8 KB · Görüntüleme: 7

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

hbarcın link' Alıntı:
zevkler tartışılmaz, beğenmek kişiden kişiye değişir benim çok hoşuma gitti, araba bayide beklerken aldım farları, araba çıkar çıkmazda hemen taktırdım çok memnunum. şimdilik tek sıkıntı var oda farla ilgili değil zenon olduğu için arıza lambası. bunun içinde yardımcı olabilecek arkadaşların mesajlarını bekliyorum. fiyat yönünden yüksek diyen arkadaşlar ikinci elini takip etsin derim. ikinci el yarı fiyatına temin edebilirsiniz.

Peki çıkan farlarınızı ne yaptınız?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun yeni aracınız ve farlarınız çok güzel görünüyor, obd2 cihazı ile arızayı silebilirsiniz hatta antalyada olsaydınız 2 dakikada silerdim ben o arızayı ama tekrar verirmi bilemem. forumda xenon kullanan arkadaşlar var uygun kit için yardımcı olacaklardır. obd2 cihazını kendiniz almak isterseniz fiyatı çok değil şu konuyu inceleyin derim, cihaz arıza kodlarını okuyabiliyor ve silebiliyor http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=9629.0