astra j lerde usb problemi

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba. astra j kasalarda cd 400 olan araçlarda yeni gelen araçlarda usb girişi yokmuş. ama takılabilen bir aparatı varmış. bu konuda bilgisi ve deneyimi olan varmı ? bende 2-3 gün içinde yeni merivama kavuşacağım aynı sorun bende de olacak

ballbreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bayii sallamış, enjoy hariç sport ve cosmo modellerinde oluyor. Benim aracımda var mesela USB gerçekten güzel ve tüm arşivimi yanımda taşıyabiliyorum ama tek kötü yönü sesi boğuk ( kısık) vermesi, illa sesi açmanız gerekiyor ve cd ile uğraşmayada gerek kalmıyor. USBmenüsüde oldukça güzel ve kullanışlı.

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bayii sallamış, enjoy hariç sport ve cosmo modellerinde oluyor. Benim aracımda var mesela USB gerçekten güzel ve tüm arşivimi yanımda taşıyabiliyorum ama tek kötü yönü sesi boğuk ( kısık) vermesi, illa sesi açmanız gerekiyor ve cd ile uğraşmayada gerek kalmıyor. USBmenüsüde oldukça güzel ve kullanışlı.

olabilir valla ama merivanın kataloğunda 2011 den itibaren usb olacak diyor. bakalım şansımıza

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

peki usb girişi olup ta çalışmayanlar nasıl aktif yapılabiliyor..:confused:
bir arkadaşımın astra j si için

teknokolik35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merivam bu gün geldi ama malesef usb portu yok şansıma. arkadaşınızın usb portu hiçmi çalışmamış yoksa çalışıyordu da sonradan mı bozulmuş. sonradan bozulduysa akü kutup başını söküp takınca düzeliyormuş. serviste şu anda bunu yapıyormuş :)))
reset olayı

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merivam bu gün geldi ama malesef usb portu yok şansıma. arkadaşınızın usb portu hiçmi çalışmamış yoksa çalışıyordu da sonradan mı bozulmuş. sonradan bozulduysa akü kutup başını söküp takınca düzeliyormuş. serviste şu anda bunu yapıyormuş :)))
reset olayı

hayırlı olsun..;)

2.el almış.. aldığından beri kullanılamıyor.. servis tanıtılması gerek ama biz yapamıyoruz diyo..

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 2011 Astra J 1.3 Sport'ta USB girişi yok. 2011 modellerde sadece Navigasyon olan veya Cosmo modellerde var. Ama 2010 model Astra J 1.3 Sport'ta standart donanımda var. Aynı şekilde Yan kapı aydınlatmalarıda yok 2011 model Sport'larda.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
ben aracı ağustosta aldım usb yok kapı içi aydınlatmalar var garip bir durum...

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 da oluyor da 2011 de nasıl olmuyor? bu nasıl iştir?..

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu opel in çakallık işidir. astra h larda da aynı durum söz konusuydu. 2004-2005 model astra h lara neredeyse koymadıkları özellik yoktu, kalite bariz çok güzeldi 2005 ten sonraki astralara göre. her ince detay vardı. ilk çıkan araçları çok iyi durumda gönderiyorlar. sonra yavaş yavaş sağdan soldan kaldırıyorlar bazı özellikleri, sonra kaliteden taviz vermeye başlıyorlar. klasik satış politikası