Astra J Lpg Montajı

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com
Ynt: Astra J Lpg Montajı

Arkadaslar zaten benzının cok yuksek fıyatlarda satılan bırulkedeyız neden bunu bıle bıle sırf hız ve performans ıcın benzınlı arac alırlar anlamıs degılım.Hadı dıyelım aldın garantı suresı bıtıgınde lpg taktırırım mantıgı bana cok ters gelıor.Aracın en onemlı parcası olan motordur.Eger amacın motoru bıtırmekse hıc sorun degıl.tkatırırsın en kral sıstemı az yakıtla yol alırsın 180 beygırlık turbo motor zaten kaldırırmı orasını allah bılır

1

1423

Bilgi Girilmemiş

astra turbo gibi bir araca tüpü hiç yakıştıramıyorum.. general_non_non
bu kadar para verip orjinal halini bozmak mantıklı değil..
motor, yakıtı patlatarak enerji üretir.bombalar patlıyor içeride..bu kadar hafife alınacak sistem değil.lpg sisteminde sorun olmasa bile montajına hayatta güvenemem.testleri var kontrolleri var bu kadar insan kullanıyor ne zararı var denilse de,türkiyede patlayan araçların çoğu lpg li..
opel gibi markaların ,araçlarını uzun süre test edip üretime geçiren araç şirketleri ne zaman lpg araç üretip satarsa,işte o zaman güvenebilirim.. ben orjinallikten yanayım..

sxn4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4 veya 1.6 Turbolara LPG taktiran arkadaslardan guncel km ve ariza durum bilgisi alabilir miyiz ? umarim takip ediyorlardir forumu...

CotYorA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel ticari araçlar için bir LPG teknolojisi geliştirecekmiş, aracımı aldığımda bayiden böyle bir bilgi almıştım. Abi sen şimdilik aracını böyle kullan, turbolar için sübap başları erimesi gibi klasik sorunların olmadığı bir LPG teknolojisi gelecek yakında demişti, öyle bir şey olsa, ilk ben taktıracağım... Aracın hakkını vererek kullanırız en azından cebimiz de yanmaz...

Huseyin4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu bayramda 4000 km den fazla yol yaptım.Ortalama yakıt 1 lt ile 10-11 km.Ortalama hız(bilgisayardan): 99km/h.Ortalama yakıt tük.(bilgisayardaki)8,7 Ortalama yakıt tutarı Km de 220 Kuruş. Araç 1.6 otomatik 115 lik Astra J.Tüp markası Landi_Renzo.Ağırlık durumu:Bagaj ağzına kadar dolu 2 yetişkin 2 çocuk.Uzun yolda otomatik-düz,klimalı-klimasız,ideal hız-sürat aralarında yakıtta %10 fark etti.Bu arada araç Tüpte 220 km/h hızı gördü.(fotosu mevcut).Astra J 115 otomatik LPG için
söylenecekler bunlar.Bütün yakıt,ücret,hız bilgileri itinayla not edilmiştir.Bilgilerinize arzederim....

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

kll27 link' Alıntı:
Bu bayramda 4000 km den fazla yol yaptım.Ortalama yakıt 1 lt ile 10-11 km.Ortalama hız(bilgisayardan): 99km/h.Ortalama yakıt tük.(bilgisayardaki)8,7 Ortalama yakıt tutarı Km de 220 Kuruş. Araç 1.6 otomatik 115 lik Astra J.Tüp markası Landi_Renzo.Ağırlık durumu:Bagaj ağzına kadar dolu 2 yetişkin 2 çocuk.Uzun yolda otomatik-düz,klimalı-klimasız,ideal hız-sürat aralarında yakıtta %10 fark etti.Bu arada araç Tüpte 220 km/h hızı gördü.(fotosu mevcut).Astra J 115 otomatik LPG için
söylenecekler bunlar.Bütün yakıt,ücret,hız bilgileri itinayla not edilmiştir.Bilgilerinize arzederim....

- bu resimler ve not edilen bilgiler nerde acaba_? , görebilirmiyiz?

emirhan132

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selam arkadaşlar bugün lpg taktırdığım aracımı teslim aldım prins marka kit taktılar ve birde yağlama sistemi eklediler.. yaklaşık 30 40 km yol yaptım lpgyle, eskisine nazaran arabada hiç bir eksiklik veya performans kaybı yok araba otomatik olduğu için ve bizim araçların otomatik şanzımanlarında vites geçişleri çok hissedildiği için sorun cıkarabilir vites geçişleri daha da yavaşlayabilir demişlerdi ancak şu ana kadar hiç bir sorun yok 3-4 saate kadar istanbuldan eskişehire doğru yola çıkıcam bide uzun yolda görücez bakalım lpg yi...

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

emirhan132 link' Alıntı:
selam arkadaşlar bugün lpg taktırdığım aracımı teslim aldım prins marka kit taktılar ve birde yağlama sistemi eklediler.. yaklaşık 30 40 km yol yaptım lpgyle, eskisine nazaran arabada hiç bir eksiklik veya performans kaybı yok araba otomatik olduğu için ve bizim araçların otomatik şanzımanlarında vites geçişleri çok hissedildiği için sorun cıkarabilir vites geçişleri daha da yavaşlayabilir demişlerdi ancak şu ana kadar hiç bir sorun yok 3-4 saate kadar istanbuldan eskişehire doğru yola çıkıcam bide uzun yolda görücez bakalım lpg yi...

emirhan bey hayırlı olsun masraf ne tuttu acaba saygılar

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

by-Abdullah link' Alıntı:
bendemi taktırsam ne... :)
Ankarada yogun şekilde araştırmlarım devm ediyor.Emin oldugum anda bnde taktırcam :D Canıma yetti benzin parası 50 kuruşların altına düşemedik. hatta 50 kuruşuda geçiyorda ayıp olmasın diye sölemiyorum  :D