Astra J Lpg Montajı

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

dünyada herkesin opele binmeye hakkı vardır...
elin oglu hem ucuz aliyor aracını hemde ucuz suruyor....
kimse kimseye neden lpg neden benzin neden dizell diye sezenijde bulunamaz zevk meselesi...
yanlıs mıyım????

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M1kemal link' Alıntı:
dünyada herkesin opele binmeye hakkı vardır...
elin oglu hem ucuz aliyor aracını hemde ucuz suruyor....
kimse kimseye neden lpg neden benzin neden dizell diye sezenijde bulunamaz zevk meselesi...
yanlıs mıyım????
045thumbsup

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

üç yorumada cevap vereyim
marka ve fiyat landirenzo antalyanın en profosyonel kişinin tavsiyesi ve opelin fiyat 2100 yaglama sistemli 10ay taksit istersen bravoo

ikincisi araç benim parasını ben verdim istediğimi yaparım tutar dunyanınen pahalı benzini alır yakarım (ben keyfim ve kahyası) kahka536

son olarak cok haklısın arkadaş  045thumbsup

citapis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurody link' Alıntı:
üç yorumada cevap vereyim
marka ve fiyat landirenzo antalyanın en profosyonel kişinin tavsiyesi ve opelin fiyat 2100 yaglama sistemli 10ay taksit istersen bravoo

ikincisi araç benim parasını ben verdim istediğimi yaparım tutar dunyanınen pahalı benzini alır yakarım (ben keyfim ve kahyası) kahka536

son olarak cok haklısın arkadaş  045thumbsup

Sayın onurody anladığım kadarıyla sizin araç astra 1.4 turbo 140 bg. Landirenzonun bu sisteminde araç lpg ile birlikte benzinde kullanıyormu. Yoksa benzin ile çalışıp lpg ye mi geçiyor (standart sıralı lpg), veya benzin hiç kullanmayıp sıvı lpg olayımı var aydınlatırsanız sevinirim çünkü şu ara astra sporttourer 1.4 140 bg sport almayı düşünüyorum.

Ayrıca 10.000 de bir lpg bakımı falan oluyomu sıralıdaki gibi.
Kazasız sürüşler. şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar birde şehir içi ve şehirlerarası benzin ve lpg yakıt deneyimlerinizi yazarsanız çok yardımcı olursunuz.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

citapis link' Alıntı:
Sayın onurody anladığım kadarıyla sizin araç astra 1.4 turbo 140 bg. Landirenzonun bu sisteminde araç lpg ile birlikte benzinde kullanıyormu. Yoksa benzin ile çalışıp lpg ye mi geçiyor (standart sıralı lpg), veya benzin hiç kullanmayıp sıvı lpg olayımı var aydınlatırsanız sevinirim çünkü şu ara astra sporttourer 1.4 140 bg sport almayı düşünüyorum.

Ayrıca 10.000 de bir lpg bakımı falan oluyomu sıralıdaki gibi.
Kazasız sürüşler. Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar birde şehir içi ve şehirlerarası benzin ve lpg yakıt deneyimlerinizi yazarsanız çok yardımcı olursunuz.
aracı 1.6 115 bg turbo değil

kemalyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
arkdaşlar valla artık gık oldum ya hem astraya bineyim hemde az yaksın diyorsanız yok oyle bi mantık o kadar parayı gömeceksin arabaya iyisi olsun guzel olsun die sonra birde tup tartısması yapılıyor kullandığımız araçlar 1990 model dogan yada sahin degil. Madem yakıtta şikayet var satacaksın astrayı. alacaksın linea dizeli 30 liraya artan para ilede bedava yakıt alacaksın hiç bir derdin kalmayacak. Astraya tüp takarsan zaten dogandan farkı ne olacak ben gulerim yani.

aynen coni vaynen... söylendiği gibi yazdım...

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kemalyigit link' Alıntı:
aynen coni vaynen... söylendiği gibi yazdım...

bende geçen hafta aldım iki gün binebildim benzinle landirenzo lpg taktırdım 100 bin km garantili yağ püskürtmeli 1700 tl hadi hayırlısı..

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:
Sn mustimx
Lpg konusu herkesin kendi bilecegi istir,sonucta herkes kendisi kazanip aliyor ister lpg takar isterse ferrari motoru takar.bu arabalar hakkinda herturlu paylasimin yapildigi boyle bi forum ortaminda akil verir derecedeki uslup yakisikalmiyor 046thumbsdown
Ayrica gunumuz benzini 5tl sartlarinda mercedes, bmw,jaguar,porsche cayenne gibi ust+++ sinif arabalara dahi uygulanirken,astra gibi bi araca uygulanmasi cok cok normaldir.alirken farkedilmeyip yada bukadar yakit sarfiyati olacagini bilmeden benzinli motor secilmis olabilir,ancak lineaya degil yapilabiliyorsa lpg de uygulanip hem az yakip hemde astranin konforunu guzelligini yasamak herkesin hakkidir.

esk, aracım pugeot 207 idi 120000 km de sattım lpg liydi hesaplarsanız nerdeyse 40bintl kardayım daha ne olsun :) bu araca ilk hafta takdırdım yağ püskürtmeli landirenzo 100 bine kadar 25-30 bin karım olcak daha ne olsun ALLAH korusun motora bişey olsada 3-5 bine hallolur her şekilde kardayız inşallah

serkan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 1.16 115 lik aracıma landırenzo lpg taktırmıştım.yaklaşık 25 bin km yol yaptım.Hiç bi sorun cıkmadı.İnşallah bundan sonrada cıkarmaz.Çok memnunum..

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serkan bey yakıt yakması nasıl .km kaç kuruş .birde süratte düşme çekişte düşme nedir bilgi verir misin .şu söyleniyor aracın aşırı ısındığı. uzun yol gittiniz mi .1000 km falan durum nedir.