Astra J Lpg Montajı

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Lpg Montajı

Önceki 2 aracıma LPG dönüşümü yaptırmıştım çok başım ağrımıştı. Her hafta sanayi köşelerinde süründüm. Astra J bence makul seviye de yakıyor. Aylık 300 TL benzin masrafım var LPG olsa 200 olur. 2 senede amorti edemem. Fakat LPG dönüşümü yapılamazsa 2. eli ölü olacak endişesindeyim. Bakarsanız FSI motorlar piyasa da hiç tutulmuyor LPG dönüşümü yapılamaması nedeniyle. Aynı duruma düşmek istemem.

ecelnico

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu aracın 2. elini hiç düşünmüyorum  okkk bayagı uzun bir sure binmeyi düşünüyorum en az 7-8 sene ;D

D

doktormehmet

Bilgi Girilmemiş

Aranıza yeni katıldım haliyle aracımda yeni tecrübenm de ama şunu söyliyeyim bu araç çok ama çok keyifli.

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alıştık artık benzine 8 kuruş daha zam geldiii ,biz sıramızı saldık sıra motorinde.bu lpg işini artık ciddiye alıyorum yoksa arabadan soğuyacağım yada şu 1/43ölçek  maket alıp evde oynayacağımm.dizel yakıtı olan araç sahipleri yakında lpg dönüşümünü sizde konuşmaya başlyacağınız gibi.bilen varmı arkadaşlar güvenebileceğim bir usta arıyorum,istanbul ankara farketmez

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Zaten dizel aracın tek ayrıcalığı fazla mesafe yapması yoksa mazotun bir esprisi yok

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deathburn link' Alıntı:
Zaten dizel aracın tek ayrıcalığı fazla mesafe yapması yoksa mazotun bir esprisi yok

evet son zamlarla benzin mazot fiyatı eşitlendi sayılır tek fark mesafe

emre_bulut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selam
lpg olayını ilk ben gündeme getirmiştim.. hatta baya baya takdıracağımda demiştim bugün servise tekrar uğradım 30 bin km den sonra sübablarmı dedi siboblarımı dedi onları yakarsın taktırmaya gerek yok dedi... bende motor almaya karar verdim yaz günü ne güzel serin serin binerim klmima deride  yok :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

insignialar için artık garantili lpg uygulamalrı yapılmaya başlandı aynı motor olduğu için turbolu astracıla müjde....

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
insignialar için artık garantili lpg uygulamalrı yapılmaya başlandı aynı motor olduğu için turbolu astracıla müjde....

Hangi kit belli mi Gökhan bey?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
garantili derken sadece lpg bayisi garanti veriyor değil mi? ve garantinin içeriği de önemli tabi ki