Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

araç üstündeki aux girişinin iptal olduğunu bilmiyordum necvox dan sonra aux ile bağlı olduğunu biliyorum ama keşke iptal etmeseydi çünkü ipod arayüzü ipod touch ve diğer ipodlarla düzgün çalışıyor ama geçen gün iphone 4 le denedim iphone da bu donanım bu sisteme uygun değil yazdı ve önce çalışmadı sonra da düzgün çalışmadı araçta sadece sağ hoparlörlerden ses geliyordu inşallah ilerde bir update falan gelir de sorunsuz çalışır

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diagnotics link' Alıntı:
arkadaşlar galiba necvox da menu de renk değişimine gidilmiş.. bu araçta görebilirsiniz.. göstergelerdeki beyaz renklerle uyumlu yapılmaya çalışılmış.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-yeni-astra-cosmo-necvox-3500-km-2011-nisan-13-trafige-cikisli-50265022/mega-foto/?photo=3

hayır bu zaten hem cyclone hem necvox da mevcut
skinslerden 3 farklı renk seçeneği mevcut, sadece ayarlardan değiştiriyorsunuz
sonradan eklenmiş birşey değil bu

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet Turuncu, mavi ve cyan renk seçenekleri mevcut. Ayarlardan değiştirebiliyorsunuz.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet gerçekten ona aitmiş.. niye satıyor  böyle herkes aracı yaa.. bilgisi olan var mı??

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vallaha geçen hafta bende sattım. evrende  geçen ay sattı.  benim satış  sebebim motorun kasaya bariz zayıf gelmesiydi.  başka markaların ( ford vw hyundai gibi)  dizelleri arabayı uçururken benimkinin her daim ve özellikle yokuşta  düşük performans sergilemesi canımı sıkıyordu.

çalıştığım hastaneden de  bir kişi aracını bu sebeple sattı.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evren Bey in ilanını görmüştüm sahibinden de, fakat hem şaşırmış hemde biraz üzülmüştüm, çünkü bu foruma ilk girdiğim zamanlar beni dizel almam konusunda bir hayli heveslendirmişti :) İyi ki de almışım diyorum orası ayrı, fakat kendisinin aracını satmış olmasından dolayı üzülmüştüm. Sanırım onunda aracında birtakım sorunlar vardı, bu sebepten sattı.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evrenle msnde konuştum.  o da aracını motorun zayıflığından satmış.  zaten aklı başında kimse aracı ufak tefek sorun var diye satmaz. çünkü isterse BMW  Mercedes olsun  her araba ufak tefek sorun olur kafaya takmaya gerek yok  küçük sorunları. 
sizinde aracınızda ufak tefek sorun olsa da bu sebeple sakın satmayın.
motorun çekmeme sorunu ise  ufak bir sorun değil. motor ile ağırlık dengesiz bu dizelde,  servisteki usta bile itiraf etmişti, hatta niye  şunu 1.6 yada 1.5 yapmazlar  diye hayıflanmıştı.