Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Necvox Dvd Navigasyon Sistemi

astraowner link' Alıntı:
peki motor sesinin hoparlorlerden gelmesi gibi bir problem var mı acaba?

bende öyle bir problem yok. motor sesinin hoparlörden nasıl geldiğini de anlamış değilim 032questn teknik olarak bu mümkün değil sanırım

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önceki mesajımdaki linki inceleyebilirsiniz ordakilerin yalancısıyım:p

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hoparlöre ses bir kablo vasıtasıyla direk olarak müzik/dvd sisteminin ses çıkışından gider. bu durumda müzik sistemine bir mikrofon bağlamadan dışardan gelen herhangi bir sesin (buna motor sesi de dahil) hoparlörden çıkması mümkün değil diye düşünüyorum. eğer yanlış biliyorsam düzeltin

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanırım bu problemler sadece insignia için olanda mevcut yinede bu problemlerin çıkmasını göze alarak necvox taktırcam araca daha çok uyduğunu düşünüyorum ve igo8 ,başarsoft haritaları mevcut diye biliyorum yanlışsam düzeltin sonuçta bu problemlerin 2 ay kullanmanıza karşı sizde çıkmaması sevindirici ve de taktırmam için güven verdi teşekkür ederim yanıtlarınız için

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
sanırım bu problemler sadece insignia için olanda mevcut yinede bu problemlerin çıkmasını göze alarak necvox taktırcam araca daha çok uyduğunu düşünüyorum ve igo8 ,başarsoft haritaları mevcut diye biliyorum yanlışsam düzeltin sonuçta bu problemlerin 2 ay kullanmanıza karşı sizde çıkmaması sevindirici ve de taktırmam için güven verdi teşekkür ederim yanıtlarınız için

rica ederim :)
evet kullanılan program igo8 ve başarsoft haritaları.
bence bu sorunlar sadece o kişilerde var. her üründe illaki hatalı üretimler vardır. zaten bunlar da hemen tespit edilip garantiden değiştiriliyor. hakan bey arabayı ilk teslim alırken cylone çalışmadı ve hemen değiştirdiler, navigasyonun geç açılması sorununu yaşayan arkadaşın sorunu program yüklenmesiyle çözüldü vs. vs. bence bunları kafaya takmayın. cylone ya da necvox hangisi hoşunuza gidiyorsa taktırın. ama mutlaka yetkili servise taktırın. başka yerde müdahale ettirmeyin

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolun zaten opel gerçekte taktırmayı düşünüyorum

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
sağolun zaten opel gerçekte taktırmayı düşünüyorum

bunu söylememin nedeni serviste taktırdığınızda arabanın garantisinde bozulma olmuyor. ama başka biryerde taktırırsanız müzik sistemi ve buna bağlı diğer sistemler garanti dışı kalıyor

kodemirci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende yarım gunluk kullanım dahılınde cok memnunum. Herhangı bır sorun gormedım sadece navıgasyonda yol tarıf eden kadının sesı cok kısık gelıyor. Duymak ıcın 25 30 da olması gerekıyor ama oyle oluncada konusma bıtıp normal radyoya donunce bangır bangır bagırıyor. Sizde boyle bırsey varmı erdem bey yada sorunu bılıyorsanız yardımcı olurmusunuz.
erdem bey nexvoc konusunda bızden daha tecrubelı fakat sorularınız olursa bızde elımızden geldıgınce yardımcı olmaya calısırz

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn kodemirci çözüm çok basit aynı problemi ben de yaşadım düzeldi
erdem beyle aynı konuyu tartışmıştık aynen iletiyorum

cd/dvd ekranında yada tv ekranındayken ekrana bir kez dokununca ekranın üst ortasında    < OSD >  şeklinde bir menü beliriyor (monitörlerdeki ayar menüsü gibi).  OSD  yazısı üzerine her basışta ekranın alt kısmındaki başlık değişiyor. başlıklar: kontras, parlaklık, main volume ve telephone volume şeklinde.  başlığın altında bir skala var. bütün ayarlarda skala tam ortada yani '30' değerinde. main volume ayarına geldiğinizde ekranın üst ortasında bulunan OSD nin yanındaki  >  artı butonuna bastığınızda ses ayarını yükseltebiliyorsunuz. aynı şekilde telefon sesini de yükseltin. ben ses seviyesini 50'ye ayarladım ve şu anda cd/dvd, mp3 ve telefonun ses seviyesi fm radyo ile eş değerde.

böylelikle sesin az çıkmasının nedeni bir arızadan yada sistemin ses kalitesinin düşük olmasından değil ayarların tam olarak yapılmadığından kaynaklandığı anlaşılıyor

Eğer bu bahsedilen ayarlar yok ise ses sistemi bayine gidip sisteminizi güncelleyiniz

kodemirci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tesekur ederım sn hakan
bilgi eksikliğinden dolayı olusan problemler, daha tecrubelı degılız yavas yavas  okkk