Astra J nin en beğenmediğim yanı!

Khan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J nin en beğenmediğim yanı!

Araç daha taze olduğu için gün geçtikçe yeni yeni beğenilmeyen yerler çıkabiliyor. Neyi beğenmediğime gelince:
3 kollu direksiyonumuzun saat 6 yönündeki 2 taraflı kenar çıtaları... Parmağınızı o araya sokup direksiyonu çevirmeye çalışırsanız derinizi hafif soyuyor.
Eminim ki birçok kişi vardır benim gibi düşünen... Yoksa ben tek miyim??? :(

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Genelde direksiyonu şehiri içi 10 u 10 geçe,şehirdışı da sol el 10 da sağ el koltuk dayamada kullandığımdan heralde dediğiniz şeyi  farketmetim.Denerim en kısa sürede.Onun dışında ön yolcu koltuğunda birisi oturduğunda sağ ön direkle yolcunun kafasının sağ taraf görüş açısını kapamasından memnun değilim

kubayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şanzıman tepkileri , şanzıman hızı , kamera açısı , yakıt , ve tv nin çok az çekmesi , tv için çözüm önerisi olan var mı  ?

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cam açma/kapama tuşlarının ergonomisi. Maalesef hala alışamadım, her seferinde kendi camım yerine arka tarafa gidiyor parmaklarım.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Cam açma/kapama tuşlarının ergonomisi. Maalesef hala alışamadım, her seferinde kendi camım yerine arka tarafa gidiyor parmaklarım.

Aynen. Ben de sürekli arka camı oynuyorum.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Bundan herkes muzdarip. 011zaa

Khan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ön göğsün göstergelerin tepesine gelen kısmı ile ön cam boyunca uzanan kısmın malzemesi nedir abi yaaa... Hiç olmamış Opel kardeşşş...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur sensörü ve far sensörü pek hassas değil. yağmur sensörünü hassasiyetini en alta alırsam çok yavaş. alttan 2 ye alırsam bazen iyi bazen hızlı, diğerleri zaten çok hızlı. far sensörü de bazen farları yaktı mı sönmek bilmiyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
yağmur sensörü ve far sensörü pek hassas değil. yağmur sensörünü hassasiyetini en alta alırsam çok yavaş. alttan 2 ye alırsam bazen iyi bazen hızlı, diğerleri zaten çok hızlı. far sensörü de bazen farları yaktı mı sönmek bilmiyor.
yağmur sensörüne katılıyorum ama far sensörü benim çok hassas bir problem olabilir bende tünele girince 1 sn geçmeden açıyor çıkınca hemen hemen aynı süre zarfında hemen kapıyor

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1822.msg57967#msg57967 date=1321629788]
yağmur sensörüne katılıyorum ama far sensörü benim çok hassas bir problem olabilir bende tünele girince 1 sn geçmeden açıyor çıkınca hemen hemen aynı süre zarfında hemen kapıyor
[/quote]
bazen ben de arızalı mı acaba diye düşünüyorum. her zaman yapmıyor ama bazen sabah güneşi yada hava bulutluyken aradan sızan güneş ışığı arkadan yada yandan geldiğinde sönmek bilmiyor.