Astra J Op-Com ve Vaux-Com ile yapılabilecekler.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Op-Com ve Vaux-Com ile yapılabilecekler.

Bu arada videoyu yeni izleyebildim. Yusuf değişiklikler bilgi ekranınında nasıl görünüyor onuda görmek isteriz.

ersunsahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar araç başında çalışılabilecek bir konu, araçta donanım olarak bir eksiklik olduğunu düşünmüyorum. ESP ve ABS sebebiyle her türlü gerekli ekipman var. Manuel el frenli araçta da Hillholder olduğu düşünülürse ve el freninin de durum sensörü olduğundan bence bir kısıt yok. Dediğim gibi biraz uğraşsak çözeriz.

Tek sıkıntı bazı değişiklikler özel bir activasyon kodu gerektiriyor ve müdahale ettirmiyor tekrar default veriye dönüyor olabilir. Biz araçlarda böyle yapıyoruz.  011zaa

Fazla op-com'u olan varsa göndersin deneyeyim  evil_Daemon

mehmetakn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gozun aydin Yusuf hocam. Urun gelmis icraata bile koyulmussun. Peki kendince asil acilmasini istedigin serit takit , olu nokta uyari vs gibi ozellikler aktif calismaya basladimi. Kusura bakma Video da var belki ama videoyu acamadim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mehmetakn link' Alıntı:
Gozun aydin Yusuf hocam. Urun gelmis icraata bile koyulmussun. Peki kendince asil acilmasini istedigin serit takit , olu nokta uyari vs gibi ozellikler aktif calismaya basladimi. Kusura bakma Video da var belki ama videoyu acamadim.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesekkur ederim mehmet. Evet calismaya basladik. Yarin aktif ozellikler icinde bir video cekerim. Serit takip icin dogru henuz bulamadim arastirma yapiyorum. Kor nokta uyari sisteminide actim fakat aracda kor nokta sensorleri (arka camurluklarin yaninda park sensoru gibi) ve aynalardaki uyari isiklari olmadigi icin herhangi bir uyari alamiyorum henuz.

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ersunsahin link' Alıntı:
Arkadaşlar araç başında çalışılabilecek bir konu, araçta donanım olarak bir eksiklik olduğunu düşünmüyorum. ESP ve ABS sebebiyle her türlü gerekli ekipman var. Manuel el frenli araçta da Hillholder olduğu düşünülürse ve el freninin de durum sensörü olduğundan bence bir kısıt yok. Dediğim gibi biraz uğraşsak çözeriz.

Tek sıkıntı bazı değişiklikler özel bir activasyon kodu gerektiriyor ve müdahale ettirmiyor tekrar default veriye dönüyor olabilir. Biz araçlarda böyle yapıyoruz.  011zaa

Fazla op-com'u olan varsa göndersin deneyeyim  evil_Daemon

Ersun bey siz de dahil tum arkadaslar istedigi zaman gelebilir. Istediginiz tum denemeleri yapabiliriz. Istanbul avcilardayim. Kapim tum uye arkadaslara acik :)

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam çokta extrem bişey yok sanırım menüde açılacak. aslında dpf doluluk egr durum bilgilerine ulaşılabiliyosa yinede güzel. dpf temizliği başlattı diye ustaya 50tl vermişliğim var kızgınkırbac

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar bakin tekrar soyluyorum. Yazik gunah, gidip servislere para vermeyin boyle ufak tefek seylere. Istanbulda olan butun arkadaslari beklerim, yardimci olabilecegim her konuda. Bu opcom butun opelsizasla ailesinin.

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deli_yusuf link' Alıntı:
Arkadaslar bakin tekrar soyluyorum. Yazik gunah, gidip servislere para vermeyin boyle ufak tefek seylere. Istanbulda olan butun arkadaslari beklerim, yardimci olabilecegim her konuda. Bu opcom butun opelsizasla ailesinin.

Yusuf kardeşim merhaba,

şu dil olayı benim için önemli. aracın ekranında dilleri değiştirebiliyormuyuz. eğer böyle bir imkan varsa sana uğramak isterim.
benim araca multimedia taktırdığımız için ingilizce çıkıyor. servis dili değiştiremeyiz diyor. eğer bu şekilde düzeltirsek harika olur.

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cemyk link' Alıntı:
Yusuf kardeşim merhaba,

şu dil olayı benim için önemli. aracın ekranında dilleri değiştirebiliyormuyuz. eğer böyle bir imkan varsa sana uğramak isterim.
benim araca multimedia taktırdığımız için ingilizce çıkıyor. servis dili değiştiremeyiz diyor. eğer bu şekilde düzeltirsek harika olur.

%99 olacağını tahmin ediyorum. Çünki videoda da gördüğün üzere, ayarlarda dil değiştirme seçeneğini gösterip/gizleme gibi bi özellik var. İstediğin zaman görüşebiliriz. Buyur gel hemen deneyelim ;) olursa hem mutlu olur, hemde forumdan biriyle yüz yüze tanışmış oluruz, olmazsa kaybedecek bişeyimiz yok, sadece tanışmış oluruz :) ne zaman istersen buyurup gelebilirsin :)

cemyk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deli_yusuf link' Alıntı:
%99 olacağını tahmin ediyorum. Çünki videoda da gördüğün üzere, ayarlarda dil değiştirme seçeneğini gösterip/gizleme gibi bi özellik var. İstediğin zaman görüşebiliriz. Buyur gel hemen deneyelim ;) olursa hem mutlu olur, hemde forumdan biriyle yüz yüze tanışmış oluruz, olmazsa kaybedecek bişeyimiz yok, sadece tanışmış oluruz :) ne zaman istersen buyurup gelebilirsin :)

teşekkürler Yusuf. en yakın zamanda haberleşelim. ben büyükçekmecedeyim avcılara gelip görüşürüz.
bu sorundan muzdarip oldukça fazla kişi vardır diye düşünüyorum. çözersek büyük sevap alırsın :)