Astra j otomatik stop etme

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
mini obd varsa bana ltft ve stft degerlerinin videolarini cekip atabilirmisin androidte torque programini kur, sayfaya long term ve short termi ekle rolantide ve yolda giderken ekran kayit programi ile kayit et buraya ekle resimde gorundugu sekilde usteki devir gostergesi

20190624_080647.jpg

• Beğen
Tepkiler: Guray

Guray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam mini obd yok ama işime yarıyacaksa sipariş verip alabilirim aracıma hepsi uyarmı yoksa opel İcin ayrı satılan var mı

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Mini obd 1.5 tum araclara uyar 25 tl gibi bi ucreti var hem aracinizi takip etmenize hemde sorunun ne olabilecegine dair kafanizda fikir olusturur

• Beğen

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
  • Beğen

Guray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zafer hocam tekrardan merhaba bugun birşey dikkatimi cekti sanırım benim akünün amperi zayıf ondan ilk calıtırdığım da titreme olup stop ediyor nerden anladın dersen bu sabah işe gitmek için aracı calıştırdığım da marj almamış gibi oldu içinde duble ekran parlaklığı cok azdı iç ışıklar farlar falan az yanıyordu arac calıştıktan iki dk sonra hepsi düzene girdi benim mantığım bu üstadım sence akü ile ilgili bir problem olabilir mi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Zafer hocam tekrardan merhaba bugun birşey dikkatimi cekti sanırım benim akünün amperi zayıf ondan ilk calıtırdığım da titreme olup stop ediyor nerden anladın dersen bu sabah işe gitmek için aracı calıştırdığım da marj almamış gibi oldu içinde duble ekran parlaklığı cok azdı iç ışıklar farlar falan az yanıyordu arac calıştıktan iki dk sonra hepsi düzene girdi benim mantığım bu üstadım sence akü ile ilgili bir problem olabilir mi

Aküyü ölçtürün hocam, sorun olabilir dediğiniz gibi.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Güray bey aracınız 2010 model aküsü hiç değişmedi mi? Eğer hala ilk aküsüyse onun çoktan bitmiş olması lazım hatta 2. akü bile değişmesi mümkündür şimdiye. Ben ilk akümü 1.5 sene önce değiştirdim.