Astra J Sedan 2019 model Necvox Tesla Android Navigasyon*dusb*bluetooth*hd Kamera önerileriniz

NUSRET

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Astra J Sedan 2019 model arabama Necvox Tesla Android Navigasyon*dusb*bluetooth*hd Kamera TESLA ANDROİD taktırmak istiyorum.Ürün fiyatı 2.900.-Tl.
Daha önce kullanan arkadaşlardan önerilerini bekliyorum.Bu çerçevede karar vereceğim.Ayrıca varsa Ankara'da bulunan arkadaşlardan taktıtılacak usta adresi ricamdır.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra J Sedan 2019 model arabama Necvox Tesla Android Navigasyon*dusb*bluetooth*hd Kamera TESLA ANDROİD taktırmak istiyorum.Ürün fiyatı 2.900.-Tl.
Daha önce kullanan arkadaşlardan önerilerini bekliyorum.Bu çerçevede karar vereceğim.Ayrıca varsa Ankara'da bulunan arkadaşlardan taktıtılacak usta adresi ricamdır.

Öncelikle Merhaba, Konuyla ilgili baya bir paylaşım forumda mevcut.
Bu benden önce açılan konu;

Buda benim açtığım konu;

Şimdi sizin sorunuza gelelim, Üründen başlayalım;

Özellikler 2gb Altında olmasın işlemci benim 8 çekirdek buna göre bazı durumlardan takılma donma vs. gibi sorunlarla karşılaşıldığını bliyorum.
Ayrıca bu kadar para harcayacaksanız MUTLAKA Ve MUTLAKA CAR PLAY özelliği arayın derim, Büyük bir kolaylık ve süper bişey.
Multimedya ekran takan ve opel astra j gurubunu tanıyan EMR GARAGE ankarada baya iyi olduğunu ve youtube dan videolarını falan gördüm.
Açıkcası, aracı bilen kişi daha önce takan kişi 20 dk da montaj yapıyor ve sorunsuz oluyor. İstanbulda olsaydınız benim açtığım konu size çok yardımcı olurdu ama arayıp fiyat ve bilgi almanızı isterim.

Not: Carplay veya bluetooth 'dan konuşurken, tesla ekranların genelinde ses karşı tarafa biraz kısık gidiyor bilginiz olsun.

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Bende uzun bir bekleyişten sonra Tesla kervanına katılmış bulunuyorum. Android 9.1 4 gb ram 64 GB hafıza ile.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende uzun bir bekleyişten sonra Tesla kervanına katılmış bulunuyorum. Android 9.1 4 gb ram 64 GB hafıza ile.
Hayırlı olsun. :) Markası nedir ? Benim cihaz da 4 gb 64 gb hafıza sorunsuz hızlı kullanışından baya memnun kalırsınız

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. :) Markası nedir ? Benim cihaz da 4 gb 64 gb hafıza sorunsuz hızlı kullanışından baya memnun kalırsınız
Xy auto diye bir marka. Zaten oem ürünlerde çok markaya takılmam. İstediğimi versin yeterli. Kendim montaj yaptım bu arada. 2 gündür kullanıyorum. Bütün ayarlamaları kendim yaptım,gerekli uygulamaları kurdum. Bakalım ilerleyen dönemde bir sıkıntı problem yaşayacak mıyım? 😊

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Xy auto diye bir marka. Zaten oem ürünlerde çok markaya takılmam. İstediğimi versin yeterli. Kendim montaj yaptım bu arada. 2 gündür kullanıyorum. Bütün ayarlamaları kendim yaptım,gerekli uygulamaları kurdum. Bakalım ilerleyen dönemde bir sıkıntı problem yaşayacak mıyım? 😊
CarPlay var değil mi ? AliExpress ten aldınız o zaman Türkiye’dekiler kıyasla dolu dolu zaten yayılır olsun tekrardan

T

thisisnotmeth

Bilgi Girilmemiş
Türkiye içi 8 çekirdek 4 gb ram 64 gb hafıza tesla arıyorum ancak bulamadım carvocal firmasından 4 çekirdek 2+32 taktıracaktım donma takılma problemi yaşaması muhtemel midir sizce?

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Türkiye içi 8 çekirdek 4 gb ram 64 gb hafıza tesla arıyorum ancak bulamadım carvocal firmasından 4 çekirdek 2+32 taktıracaktım donma takılma problemi yaşaması muhtemel midir sizce?

Burda AliExpress sürecini anlattım.Bende özellikle heryeri aradım araştırdım. Bulamadım açıkçası uzun ömürlü olarak düşündüğüm için ortalama Türkiye de 3000tl civarı 2gb vardı ben çinden bu yüzden araştırdım buldum. Donmayla ilgili bilgim yok. Ama şuan sorunsuz kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: Mtunc ve Hasip

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Yok ben Türkiye'den aldım. İstanbul'da bir satıcıdan donma falan yok. 8 çekirdek 4gb ram var. Bir dünya uygulama kurdum. Stabil çalışıyor. Tek beğenmediğim yeri açıp kapama tuşu yok ekran hep açık. Yok mu bir çözümü.

Carplay var kablolu kablosuz her türlü bağlanıyorum. Netflix denedim dinlenmelerde ya da kampa falan gittiğimde izlerim geniş geniş. 😁

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yok ben Türkiye'den aldım. İstanbul'da bir satıcıdan donma falan yok. 8 çekirdek 4gb ram var. Bir dünya uygulama kurdum. Stabil çalışıyor. Tek beğenmediğim yeri açıp kapama tuşu yok ekran hep açık. Yok mu bir çözümü.

Carplay var kablolu kablosuz her türlü bağlanıyorum. Netflix denedim dinlenmelerde ya da kampa falan gittiğimde izlerim geniş geniş. 😁
:) Aynen kapatma tuşu yok, kontağı kapatıp araçtan çıkarken kapıyı açtığınızda falan kapanıyor.Belirli süre uyku modu gibi birşeye alıyor kendini, Tablet gibi şarj ettiği için kendini otomatik belli bir süre sonra kapanıyor. Sabahları falan açtığımda açılıyor. :)
Güzel valla 8 çekirdek ve 4 gb olması iyi. Zaten ilk baştan beri tuş kalabalığını sevmemiştim :) Böyle büyük kolaylık oluyor değilmi ? Birde gerçekten iç acıcı bir olay. :D

• Beğen
Tepkiler: Mtunc