Astra J Sedan Camı aralayınca gelen kötü koku

tmralp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. 2013 Model aracımda hareket halindeyken camı araladığım zaman kötü bir koku geliyor. Camı komple indirince haliyle fazla hava girişi olduğundan koku gelmiyor ama ne hikmetse camı 5 ila 10 cm araladığım zaman tanımlayamadığım bir koku duyuyorum. Fren balatalarından gelen bir kokudur diye düşündüm ve değiştirdim. sonuç değişmedi. Aracın altında Eksoz spiralinin oralarda bir takım siyahlıklar vardı oradan olabilir diye onu da değiştirdim ama sonuç yine aynı. Bu sorunla karşılan var mı?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Tam olarak nasıl bir koku geliyor hocam ? Rutubet mi veya başka bir kokumu ? Süt dökülmüş olabilirmi mesala ?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bazen baskı balatadan zorlamaya bağlı pis koku gelebiliyor..Veya bir yerlerde sıkışmış hayvan veya poşet gibi bir nesne olabilir..Koku diyince bir çok çeşit koku var tabi.. :)

tmralp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam olarak nasıl bir koku geliyor hocam ? Rutubet mi veya başka bir kokumu ? Süt dökülmüş olabilirmi mesala ?
Merhaba. Kokuyu tam olarak tanımlayamıyorum ama eksoz gazlarına benziyor. Tamirci bir arkadaşıma sordum partikül filtresinden olabilir dedi.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Bazen baskı balatadan zorlamaya bağlı pis koku gelebiliyor..Veya bir yerlerde sıkışmış hayvan veya poşet gibi bir nesne olabilir..Koku diyince bir çok çeşit koku var tabi.. :)

Merhaba. Zorlama söz konusu değil. Araç lift e kaldırıldı vs baktık ama sonuç aynı.

Son düzenleme: