ASTRA J SEDAN EDİTİON KOL DAYAMA SORUNU

ibida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR SONRADAN ARABALARDA ÇIKMAYAN KOL DAYAMA SORUNU NE OLDU? hakem heyetine başvuracak arkadaşlar vardı? elinde acaba kol dayama olduğunu gösterir astra katoloğu olan var mı?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J SEDAN EDİTİON KOL DAYAMA SORUNU

avukatin biriyle gorustum boşa başvurma dedi.o katalogun bir gecerliliği olmaz dedi.bu sebeple vazgeçtim.adaleti olmayan bir ülkede yaşıyoruz

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
avukatin biriyle gorustum boşa başvurma dedi.o katalogun bir gecerliliği olmaz dedi.bu sebeple vazgeçtim.adaleti olmayan bir ülkede yaşıyoruz

burda bır adaletsizlik var ama yaşadığımız ülke ile alakası yok  . almanya yanı opel kaynaklı bir adaletsizliktir bu . kataloglara güven olmuyor benım elıme geçen katalogta ön konsol ve iç döşeme 2 farklı renklı malzemeden resmedilmişti mesela ama ben gercekte oyle bır astra hiç rastlamadım :)

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Katalogtan felan bir şey çıkmazda sonradan takılmıyormu bu ve takılırsa maliyeti hakkında bilginiz varmı aceba

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kataloglarda kol dayama olduğu belirtilmiş olsa dahi donanım sayfasının en altında ''Opel'in belirtilen özelliklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.'' ibaresi bulunur. Bu ibarenin anlamı ''biz size bunlar var diyoruz ama kafamıza göre ekleme çıkarma yapabiliriz, sizde mecburen kabul edeceksiniz'' demektir.

Bu nedenle katalog var dese bile bu konuda hak iddia edemezsiniz.  :(

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Kataloglarda kol dayama olduğu belirtilmiş olsa dahi donanım sayfasının en altında ''Opel'in belirtilen özelliklerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.'' ibaresi bulunur. Bu ibarenin anlamı ''biz size bunlar var diyoruz ama kafamıza göre ekleme çıkarma yapabiliriz, sizde mecburen kabul edeceksiniz'' demektir.

Bu nedenle katalog var dese bile bu konuda hak iddia edemezsiniz.  :(
bu uyarıyı kataloğa yazmalarına izin vermek bile bizim devletimizin bu tip dolandırıcılara rant sağladıgını gösteriyor.devlet bu tip ibarelere izin vermemeli.ne demek istediğini çıkartıp takar.iyi o zaman direksiyonsuz araba versinler paramızla taktıralım..

ibida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SÜREÇ NE DURUMDA ACABA?

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

müracaat olsada bir şey değişmez her ülkede farklı donanımlarla sunabiliyor bu araç.  ben servise sordum ispanya da parça tedarik sorunu olduğundan temin edilemediği için şu an kol dayama yokmuş.  ileki üretimlerde büyük ihtimalle olacaktır diyorlar.  ama şu an gelen araçlar için yapılacak bir şey olmadığını söylediler.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:
müracaat olsada bir şey değişmez her ülkede farklı donanımlarla sunabiliyor bu araç.  ben servise sordum ispanya da parça tedarik sorunu olduğundan temin edilemediği için şu an kol dayama yokmuş.  ileki üretimlerde büyük ihtimalle olacaktır diyorlar.  ama şu an gelen araçlar için yapılacak bir şey olmadığını söylediler.
Sıkıntı şu ki Türkiyedeki edition araçları kol dayama var diye sattılar..en baştan yok deselerdi zaten kimse sorun etmezdi..