Astra J Sorunlar

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J Sorunlar

Tolga KARACA link' Alıntı:
Halil abi işim gereği lastik değişim/tamiri konusunda tecrübem var, korkma fitilden zarar gelmez  :)
madem öyle diyorsun kullanmaya devam :) zaten sol arka lastik. bir an önce eskise de hepsini continental yapsam :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mantığım "lastikler eskimese de masraf yapmasak" dese de duygular "eskise de çeşit çeşit lastik denemeye yüz bulsam" diyor  :D

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

14.000 km.yi buldum ve hankook marka lastiklerimin köşeleri çatlamaya başlamış. kış lastiği almazsam eğer seneye bu zamanlarda yeni bir lastik bakmam gerekecek gibi. herhangi bir fikir değişikliğine gitmezsem gelecekteki lastiğim good year olacak.   dft012

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

ercub link' Alıntı:
14.000 km.yi buldum ve hankook marka lastiklerimin köşeleri çatlamaya başlamış. kış lastiği almazsam eğer seneye bu zamanlarda yeni bir lastik bakmam gerekecek gibi. herhangi bir fikir değişikliğine gitmezsem gelecekteki lastiğim good year olacak.   dft012

Goodyear'ın kord bezinin Michelin'in kord bezine göre daha sert olmasından dolayı yol sesi olarak daha fazla değer verdiği, fakat bu sertliğin de aşınmayı azalttığı yönünde bilgi okumuştum.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben önceki araçlarımda michelen, bridgestone ve continental  kullandım. michelenler inanın 40000 km. zor dayanıyorlar. yanaklarda hemen balon oluşuyor. bridgestone gayet dayanıklı. vectraya taktığım son lastik bridgestone'du ve gayet sağlam çıktı. ama yol sesi olduğu gibi içerde. önceki astra h aracımdada üzerinde continental ile geldi fakat yerler ıslanmaya görsün, anında kaymalar başlıyordu. forumda okudum ama kim paylaşmıştı hatırlayamıyorum. good year lastiğinin gerek konfor gerek dayanıklılık olarak oldukça iyi olduğunu ardından taktığı bridgestonun oldukça rahatsız ettiğini yazmıştı. genel olarakta good year lastiklerinin yol sesini fazla yansıtmadığı yönünde..

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar size bir lastik tavsiyesi veriyim Pirelli Cinturato P7 yeni teknoloji bir lastik..  Oldukça sessiz düşük yakıt tüketimi mevcut bunu ben sölemiyorum :).. Dergilere testlere karşılaştırmalara bakarak kntrol edebilirsiniz..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nokian marka lastik kullanan tecrübe eden var mı arkadaşlar? iyi olduğunu duydum

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cinturato P7 üst sınıf araçlar için geliştirilmiş çok kaliteli ve sessiz lastiklerdir ancak fiyatları biraz farklıdır.

Sessizlik ve yumuşaklık için Goodyear Efficient Grip ler de çok iyi, üstelik fiyatları da ucuz ancak sürüş kaliteleri Bridgestone ya da Cinturato lar kadar iyi değil.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Cinturato P7 üst sınıf araçlar için geliştirilmiş çok kaliteli ve sessiz lastiklerdir ancak fiyatları biraz farklıdır.

Sessizlik ve yumuşaklık için Goodyear Efficient Grip ler de çok iyi, üstelik fiyatları da ucuz ancak sürüş kaliteleri Bridgestone ya da Cinturato lar kadar iyi değil.

Sayın Tolga

Cinturato P7 c ve d segmenti icin geliştirilmiş bir lastik ürünüdür.. Üst sınıf araçlar için geliştirilen lastik P Zero Nero' dur..Nerden biliyorsunuz derseniz :) reklam olmasın diye bir önceki msjımda sölemedim ama bizzat İzmit Türk Pirelli A.Ş Fabrikasında calısıyorum :)..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ooooo bu kadar bombe bir arkadaşımız olmanıza sevindim Sn ֖zer !!  :)

P7 Cinturato ilerde düşündüğüm lastiklerden ama G.Year Efficient Grip lerden sonra çok sert gelmezler umarım..