Astra J Tavan Folyosu sökümü

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aldığım araçtaki tavan folyosunu söktürmek istiyorum.Çıkarırken boyaya zarar vermesi olasılığı var mı?İki sene önce yetkili serviste uygulanmış.Pasta vs sorun değil ama kalıcı bir zarar vermesinden ya da tavana vernik atılabilme ihtimalinden çekiniyorum.

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Folyonun markasi nedir? Malum teknik servisler de yaptiriyor, kendileri yapmiyor folyo isini...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
folyonun markası ve söken kişi cok onemlı bu uygulamada ısıtarak cıkarırsa eger hıc zarar vermedende sökebilir işçilik sonucta.. ama kendınız sokmeye çalısmayın derım

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendim uğraşmayacağım.Güvendiğim bir usta var,hem pasta yapacak hem de karar verirsem folyoyu sökecek.Isıtıp yapacağım dedi ama tavan olunca çekinmemek elde değil.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
folyo dandık degılse sıkıntı olmaz usta anlattıgınıza gore işi bilen birisi. en fazla şu olur söker egertı tavanda zarar var ıse yenısını kaplar.. araç ne renk ?
söktükten sonra sıkıntı cıkarsa tavanda eğer ki 3m ın kaplamalarda cok çesitli renklerı var araca uygun olanı bulur onu kaplatırsınız

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi güzelce ısıtıp sökün. sonra illaki yağda solda yapışkan kalacaktır. onları da alkol ile güzelce pamuk ile sil pırıl pırıl olur.

folyonun markası çok önemli değil. zaten cast folyo yapılmış ise biraz zor olacaktır. normal folyo ise zaten hiç birşeye gerek yok direk çıkar.