Astra j ye navigasyon marka seçimi

feyyaz91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra j ye navigasyon marka seçimi

radyoloji014 link' Alıntı:
Opel astra j aracıma avgo=1250,avt=1250,navitech=1400,necvox=1600,necvox platinium=2250 bu markalardan hangisini taktırırsam rahat ederim fiyatlara montaj dahil.Kafam karıştı 2 defa gittim taktırmaya takamadık.3.de takılcak sizlerinde iyi veya kötü yorumlarınızı alayım dedim..Saygılarımla..
cyclone taktırın rahat edin ankaraya yolunuz düşerse uygun fiyata yaptırabiliriz.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bin TL nin üzerindeki her rakam bence navigasyon için pahalı. Ancak bütçeniz varsa bana bakmayın iki bin de verilir üç bin de.  :D

radyoloji014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yarın cyclone taktırıyorum randevu alıntı sabah takılacak..1600 montaj daahil..

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Bu necvox platinum özelliği nedir ki 2250 fiyat istiyorlar. Ben 1000 lira dese yine düşünürüm sırf o necvox yazısından dolayı bir de kabartmalı yapmışlar silmesinler diye. 50.000 liralık araca 2250 verip Çin işi markayı aracın en göze batan yerine logo olarak koymuşlar bu da yetmemiş sağına soluna kart giriş slotu koymuşlar, ana menüde en üste Necvox yazısını eklemişler.

KkuSp1X.jpg

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bana da garip geliyor bu fiyatlar ve ürünün özellikleri

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantiyi bozmayacak eli yüzü düzgün işimi görecek geri görüş kameralı navigasyonu aracı aldığımdan beri düşünüyorum. Ancak ya çok pahalı, ya garantiyi bozma tehlikesi var ya da çin malı jkalitesizlik endişelerim var. Bin tl yi geçmeyecek, yukarıdaki özellikleri taşıyan bir navigasyon olaydı iyiydi, hem ihtiyacım var naviye hem de görsel olarak araca zenginlik katıyor.

acun1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aracı ikinci el aldım .üstünde navimate navigasyon cihazı vardı . biraz kurcaladım başarılı güze bi alet. navigasyonuda güzel .dikkat etmedim üstünde marka yazısı veya logo yok. güzel duruyor arabada.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

acun link' Alıntı:
ben aracı ikinci el aldım .üstünde navimate navigasyon cihazı vardı . biraz kurcaladım başarılı güze bi alet. navigasyonuda güzel .dikkat etmedim üstünde marka yazısı veya logo yok. güzel duruyor arabada.
Güzel durmasıyla birlikte navigasyon görevini, geri görüş kamerası işlevini, renk ve ekran ayarlarının durumu önemli, tabi benim açımdan en önemlisi garantili olacak olması, garantiyi bozmaması yani. okkk

saadettinoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Forumda sponsorlar haricinde ticari reklam yapmak yasaktır. Sponsorlukla ilgili yönetimle irtibata geçebilirsiniz.