astra j yokuş kalkış sistemi

fırtına81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar öncelikle herkezin Kandilini kutlarım astra g den astra j 2016 edition plus araca geçiş yaptım benzinli 1.6 manuel vites benim sorunum yokuş kalkış desteğini devreye bir türlü sokamadım ayrı bir ayarımı var acaba yardımcı olursanız sevinirim

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Devreye girmesi için frene sonuna kadar basmak gerekiyor.

Ose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar öncelikle herkezin Kandilini kutlarım astra g den astra j 2016 edition plus araca geçiş yaptım benzinli 1.6 manuel vites benim sorunum yokuş kalkış desteğini devreye bir türlü sokamadım ayrı bir ayarımı var acaba yardımcı olursanız sevinirim
Hayırlı olsun ne kadara aldınız?

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokuş kalkış desteği olduğuna emin olalım bence..senin aracın otomatiğinde var yokuş kalkış desteği..ki otomatik araca yokuş kalkış desteğini bir firma neden yazar onuda anlamış değilim..zaten araç geriye hareket etmez..

fırtına81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokuş kalkış desteği olduğuna emin olalım bence..senin aracın otomatiğinde var yokuş kalkış desteği..ki otomatik araca yokuş kalkış desteğini bir firma neden yazar onuda anlamış değilim..zaten araç geriye hareket etmez..
Banada yok gibi geliyor okadar denememe rağmen devreye girmediğine göre yok galiba satıcı var diye bizi yedi

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra j 1,4t otomatik aracım var.eğer yokuş kalkış desteği devreye girmezse araç geriye yada ilerye kayabiliyor.Eskidenmiş o otomatiklerin kaymaması.Opelin otomatiği kayıyor.Kaydığı içinde de broşürlere yokuş kalkış desteği var diye yazıyorlar.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Donanım listesinde var gözüküyor.

Hafif meyilde devreye girmez. Özel bişey yapmanıza gerek yok. Yokuşta vitese taktığınızda otomatik olarak devreye girer.

fırtına81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün servise gittim benim araçta bu sistemin olmadığını söylediler satarken bunu belirtmediler aldıktan sonra hüsran konu ile ilgili genel merkezi aradım fakat birşey çıkarmı bilmiyorum otomatiklerde ve elektrikli park freni olan araçlarda mevcutmuş