Goldcar

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. Uzunca bir süredir yaşanılan Astra K kolon Kilidi arızasına bir açıklık getirmek istiyorum
bu arıza kronik olsa da çözümü elbette var ben bunu Kolon kildi emülatörü alarak hızlı bir şekilde çözdüm size de tavsiye ederim

opel-astra-k-direksiyon-kolon-kilidid035889c51993db3.png

Ekli dosyalar

• opel-astra-k-direksiyon-kolon-kilidi.png
    opel-astra-k-direksiyon-kolon-kilidi.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 1

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Nasıl olduğunu biraz açıklarsanız memnun oluruz ? Yani nasıl uygulanıyor,hangi adımları izlemeliyiz ? Yoksa sadece ürünün reklamınımı yapıyorsunuz?

Goldcar

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Nasıl olduğunu biraz açıklarsanız memnun oluruz ? Yani nasıl uygulanıyor,hangi adımları izlemeliyiz ? Yoksa sadece ürünün reklamınımı yapıyorsunuz?
hayır asıl amacım reklam değil yaşanılan durum gerçekten can sıkıcı ve nerede ne zaman olacağını hiç bilmiyorum hatta %70 ihtimalle bu sorunu yaşayanlar yakıt almak için durduklarında yaşıyor
bu ürün orjinal kolon kilidiniz yerine geçiyor ve direksiyon yükseklik ayarının hemen altında olan kolon kilidine takılan soketi çıkarıp bu emülatöre bağlıyoruz ve bu kadar bu da kolon kilidinizi emüle ederek daha güvenli bir şekilde yola devam etmemizi sağlıyor

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hayır asıl amacım reklam değil yaşanılan durum gerçekten can sıkıcı ve nerede ne zaman olacağını hiç bilmiyorum hatta %70 ihtimalle bu sorunu yaşayanlar yakıt almak için durduklarında yaşıyor
bu ürün orjinal kolon kilidiniz yerine geçiyor ve direksiyon yükseklik ayarının hemen altında olan kolon kilidine takılan soketi çıkarıp bu emülatöre bağlıyoruz ve bu kadar bu da kolon kilidinizi emüle ederek daha güvenli bir şekilde yola devam etmemizi sağlıyor
Bu ürünü sizmi satıyorsunuz veya nereden temin edebiliyoruz ? Fiyat + Montaj ücreti nedir?

Goldcar

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bu ürünü sizmi satıyorsunuz veya nereden temin edebiliyoruz ? Fiyat + Montaj ücreti nedir?
Merhaba. evet bu ürünü biz satıyoruz dilerseniz Hepsiburada üzerinden satın alabilir dilerseniz de bizimle iletişime geçerek daha uyguna satın alabilirsiniz Hepsiburada ücreti 1750TL dir elden satın almak isterseniz de fiyat 1649 tl ye düşüyor montajı basittir ekstra bir ücret ödemenizi açıkcası ben önermiyorum direksiyon yükseklik ayarının hemen yanında kolon kilidi soketiniz mevcuttur soket bağlantısını oradan çıkararak emülatöre takıyorsunuz ve bu kadar her şey sizin için hazır ürün montaj videolarımız da youtube kanalımızda mevcuttur dilerseniz onları da paylaşabilirim

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yetkili satıcı olduğunuz için sanırım bu konuyu @Hasip ile görüşmeniz gerekecek...Montajı Youtube kanalınızdan izledim...Yararlı bir ürün...Montaj videosu biraz daha detaylı olabilirmiş :)...Foruma özel bir indirimde olsa iyi olurdu aslında :)....

Goldcar

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yetkili satıcı olduğunuz için sanırım bu konuyu @Hasip ile görüşmeniz gerekecek...Montajı Youtube kanalınızdan izledim...Yararlı bir ürün...Montaj videosu biraz daha detaylı olabilirmiş :)...
elbette
adlı linkten izleyebilirsiniz @Hasip ile özel olarak mı görüşmemiz gerekecek?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
elbette
adlı linkten izleyebilirsiniz @Hasip ile özel olarak mı görüşmemiz gerekecek?
Bu tip reklam sayılabilecek konularda forum sahibi ve yetkilisi @Hasip ...Sanırım bu konuda özel olarak görüşmeniz geerkecek...Bu arada ürünün foruma özel bir indirimi olurmu?_Şuan benim aracımda bu problem yok ama alıyım kenarda dursun diye düşünüyorum...

Goldcar

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bu tip reklam sayılabilecek konularda forum sahibi ve yetkilisi @Hasip ...Sanırım bu konuda özel olarak görüşmeniz geerkecek...Bu arada ürünün foruma özel bir indirimi olurmu?_Şuan benim aracımda bu problem yok ama alıyım kenarda dursun diye düşünüyorum...
Merhaba. Eğer form sahibi buradan Astra K - İnsignia kullanıcılarına destek olmamızda bir sakınca görmediği taktirde elbette foruma özel olarak bir fiyat çalışması sağlanabilir. Çünkü sizde biliyorsunuz ki Astra K araçlarda bu sorun oldukça yaygın ve ne zaman nerede olacağı belli olmamakla birlikte bu sorun oluştuğu taktirde aracınızı çalıştıramıyorsunuz

• Beğen

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Eğer form sahibi buradan Astra K - İnsignia kullanıcılarına destek olmamızda bir sakınca görmediği taktirde elbette foruma özel olarak bir fiyat çalışması sağlanabilir. Çünkü sizde biliyorsunuz ki Astra K araçlarda bu sorun oldukça yaygın ve ne zaman nerede olacağı belli olmamakla birlikte bu sorun oluştuğu taktirde aracınızı çalıştıramıyorsunuz
Evet...Bu yüzden alıyım araçta bulunsun düşüncesindeyim...Bu ay yılllık bakımdı Mtv Muayeneydi oy du buydu derken çok masraf oldu ve malum kart şişti...Gelecek ay hesap kesim tarihinden sonra almayı düşünüyorum tabi forum özel biraz indirim yaparsanızda hiç fena olmaz :)....