Astra K ve Watts Süspansiyonlar

JamesFischer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Astra K ve Watts Süspansiyonlar

merhaba. 2005 yılında Astra G SE modeli araç vardı ve 10 sene de kullanmıştım. dün K Dynamic 2016 (1.6 cdti otomatik) aracımı teslim aldım. bu "watts bağlantı ve motor kapağı içinde izolasyon malzemesi 2015lerde var sonrasında yok" olayını tam anlayamadım. acaba bahsi geçen araçlar hangi motor, hangi paket? araştırırken bu tartışmaları gördüğüm için bayide sordum watts var dediler, kaputu kaldırdım izolasyon malzemesi de vardı. eğilip de süspansiyona bakmadım zira çok da umursadığım bir şey değil olsa iyi olur ama olmasa da olur. yarın fırsat olursa foto çekip paylaşıcam fakat sanırım dizel motorlarda izolasyon oluyor artık benzinde yok. watts da hiçbirine konmuyor diye duydum.. büyük ihtimalle doğrudur cünkü sitesinde de bunu özelliği gösterir yeri kaldırmışlardı bu sene.. 

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Denemedim henüz ama incelemelerde yol tutuşunu baya övüyorlar. Ayrıca benim asıl önemsediğim mesele de ön tekerlerdeki yol tutuş olduğundan şahsen yokluğunu aramam. Kafadan kopmasın yeter

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Wats bağlantısı maalesef yok. Kaput içerisinde izalasyon varsa şanslısınız.

Bu mesaj iPhone'dan fırlatıldı. [emoji4]

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Arkadaslar,
Yol tutus icin bagimsiz süspansiyonlar kamber, toe ve elastokinematik davranislar icin daha fazla ayarlama imkani veriyorlar.
Bu bakimdan mühendisligi iyi yapilmis bir bagimsiz süspansiyonlu arac, her Zaman rigid aksli aractan daha iyi yol tutusa sahip olacaktir. Tabi bunun pahasina daha fazla parca ve daha yüksek risk faktörü.

Bildigim kadariyla Focus un arkasi bagimsiz süspansiyon. Insignia nin da arka bagimsizdi. Acaba insignia yi deneyen oldu mu? Focus gibi basarili bir arka aks yapabilmisler mi merak ettim.