Astra mı Grand Tour mu?

• Konuyu başlatan hellespont
  • Başlangıç tarihi
H

hellespont

Bilgi Girilmemiş
Merhabalar ,

0 km yeni bir araba almayı düşünüyorum.Aklımda 2 model var ve karar veremiyorum. Astra Sedan ve Clio Grand Tour modelleri.İkisinin fiyatı da 34.000 civarında. Opelin kalitesi tartışılmaz.Fakat Grand Tour Dynamic modeli de fena değil.Üstelik dizel.Opelin dizeline gücüm yetmiyor.

Özetle opel kalite , renault ise ekonomi sunuyor.

Siz olsanız tercihiniz ne olurdu?

Ya da bu fiyatta başka bir alternatif var mı?

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kamil bey hoşgeldiniz ilk önce kendinizi üye arşivine tanıtmanız gerekir
bu arada opel astra hem kalite hemde segment olarak clio dan üst sınıf bir araçtır astra megane ile kıyaslanabilinir
tercihleriniz arasında ki araçlar biri dizel biri benzinli ve daha önceden bahsettiğim gibi ınıf farklarından dolayı kıyaslama orantılı olmamış bence astra alınacaksa 1.3 dizel
eğer dizel astra ya yetişemiyorsanız corsaya bakmanızı öneririm sorun ıkarmayacak hem güvenli hemde donanımlı bir araç almış olacaksınız bunu araca oturduğunuz ilk anda reno ile arasındaki farkı hissettirecektirrr

bu arada clio sw pazarda da tutulmayan bir araç bence piyasada ki azlığından buna anlayabilirsinizz

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırf dizel diye alacaksan alma. 1000 tl ye lpg taktırır yine dizel gibi gezersin. clio vs bilmem ama reno ve pejo deyince aklıma yatan hiç bir şey yok. sağlamlık güven konfor verebilen araçlar değil bana göre. almandan şaşma derim...

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ali abinin belirttiği çok doğru tercih corsadan yana olsa cok cok avantajlı olur denemediysenız bi denemenizi öneririm..

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırf dizel diye alacaksan alma. 1000 tl ye lpg taktırır yine dizel gibi gezersin. clio vs bilmem ama reno ve pejo deyince aklıma yatan hiç bir şey yok. sağlamlık güven konfor verebilen araçlar değil bana göre. almandan şaşma derim...

+1 Aynen nedense renaulta hıc olumlu yaklasamıyorum ıtıcı bır tarafı var

S

senem_

Bilgi Girilmemiş
kendi aracımı alırken aynı ayrıma gelmiştim: babamın ısrarıyla clio diesele baktım sonra renoya içim ısınmadı diye corsa diesel almak için galeriye gittim ama astram bana öyle bi baktıki benzinli falan demedim onu aldım.
yani siz olsanız ne yapardınız diyorsun ya ben astramı aldım. benzinden yana korkuyorsanızda lpg taktırırsınız. opelin tadını renoda asla bulamazsınız...

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kıyaslancak arabalar degıl bence astra cevabım..

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede benzinli Astra . Yalnız lpg taktırmayın "0" arabaya. Az binin öz binin.
Benim düşüncem Lpg li araç kullanmaktansa daha az benzinli araç kullanmak. Astra J siyahlar gerçekten araba gibi duruyo.

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kıyas kabul etmezzzz...