Astra mı sattım Insignia aldım :)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra mı sattım Insignia aldım :)

Kardeşim tekrar hayırlı olsun, bence herzamanki gibi mantıklı ve doğru bir tercihi yaptın :) 3 sefer insginia 1.6 sidi 170hp testi yaptım 1 seferde 2.0 195hp test sürüşüne çıktım. Her test sürüşüne çıktığımda marka takıntısı yorsa C serisi yada 3 serisine fazladan 40-50bin tl vermenin gereksiz olduğunu gördüm. Hatta 320D den sonra başka arabaya binmem diyordum 195lik insignia kullanınca şimdi de 320D ye o kadar para vermem diyorum :D insignia gerçekten yol tutuşu, kalitesi, sürüş hissi ile çok iyi bir araç, ödenen paranın hakkını fazlasıyla veren bir model. 

Kafamızı da ütülemedin, hatta araba tercihini yorumlarken bizde gündelik dertlerden biraz uzaklaştık fenamı :D bak boşluğa düştüm şimdi birden :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok teşekkür ederim arkadaşlar,

Astra ve Corsa dan çok memnunduk -özellikle ben Astra yı çok seviyordum- bunun da etkisi ile Opel in bendeki kredisi çoktu, Insignia da Astra daki çok sevdiğim detayları ileri taşıyan daha büyük bir araç olduğundan seçmem zor olmadı, ayrıca Nuri abinin premium seçenekler için güzel bir sözü vardı; "Opel sana az paraya iyi araba satar, Mercedes Bmw ise çok paraya çok iyi araba ama yanında çok iyi de imaj satar" demişti  greatt Ayrıca ֖mür ün eski Insignia sını çok iyi anması da aklımdaydı  greatt

3 ün aktarma keyfi ve yeni C nin kalite düzeyi çok iyiydi ancak bana prestij ya da Insignia dan biraz daha fazlası için çok daha ciddi ödeme yapmak uygun gelmedi.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Kardeşim tekrar hayırlı olsun, bence herzamanki gibi mantıklı ve doğru bir tercihi yaptın :) 3 sefer insginia 1.6 sidi 170hp testi yaptım 1 seferde 2.0 195hp test sürüşüne çıktım. Her test sürüşüne çıktığımda marka takıntısı yorsa C serisi yada 3 serisine fazladan 40-50bin tl vermenin gereksiz olduğunu gördüm. Hatta 320D den sonra başka arabaya binmem diyordum 195lik insignia kullanınca şimdi de 320D ye o kadar para vermem diyorum :D insignia gerçekten yol tutuşu, kalitesi, sürüş hissi ile çok iyi bir araç, ödenen paranın hakkını fazlasıyla veren bir model.  

Kafamızı da ütülemedin, hatta araba tercihini yorumlarken bizde gündelik dertlerden biraz uzaklaştık fenamı :D bak boşluğa düştüm şimdi birden :D

dur madem yeni yeni sorular hazırlayayım aklımda  dancee dancee dancee dancee 011zaa

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
dur madem yeni yeni sorular hazırlayayım aklımda  dancee dancee dancee dancee 011zaa

Tamam, bende sana acayip bi soru listesi hazırlıyorum Tolga hazırlıklı ol :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Tamam, bende sana acayip bi soru listesi hazırlıyorum Tolga hazırlıklı ol :D

"aloo-alo-alo-aloo ses gelmiyor Grahaam?!?"

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok doğru seçim. Büyük ihtimalle bir sonraki aracım olacak. Tabi bir kaç yıl sonra :)

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun. Yeni insignia 1.6 dizel motor ile gelecek mi acaba?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim arkadaşlar daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

1.6 dizel düşünen arkadaşlarım çok olduğundan konuyu hep gündeme getiriyorum ama kesin bir cümle öğrenemiyorum, söylenenler 2014 sonunda 1.6 dizel - 2015 de 1.6 dizel+otm şeklinde.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Sayın Karaca, yeni Insignia ile tanışacağınız Active Select'in okşayan ve kucaklayan dünyasına hoş geldiniz. Konforlu yolculukların sık sık benzin istasyonlarında son bulacağı "Ulan 90.000 lira kardaydım ama 1.5 senede benzine verdiğim farkta 90.000 lira, neler oluyor, niye C serisi almadım ben lan?" diyerek kendinize elit sorular soracağınız zenginler klubünde ayrıcalıklar sizi bekliyor. Porsche gibi yakmanın Opel gibi gitmenin dayanılmaz keyfi sizin de kısa sürede vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak.

Active Select, arabanızın size karşı en aktif hali.

Sağol Doğancım, Allah sana BMW'ler, Mercedes'ler nasip etsin inşallah.