Astra OPC'nin Fiyatı Açıklandı

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra OPC'nin Fiyatı Açıklandı

Az önce Opel gercek servisten geldim ve Astra opc nin 90-100.000 TL civarında olacağını öğrendim ama ilk çıktığında almamı önermedi arkadas çünkü bir çok özelliği deneyeceklermis ama bence fiyat olarak güzel geldi  victoryy

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servis danismani arkadas kucuk bir is kazasi gecirince Tam ayrıntılı konuşamadık ama diger kasa opc nin üzerine birçok yeni özellik eklemişler gerek elektronik gerekse şasi olarak bana ilk çıktığında değilde daha sonra Alman'ı tavsiye ederim dedi ayrıca illaki sorun çıkaracak diye birsey yok dedi belli bir kullanım sonunda belli olacaktır

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servisin özellikle beyan etmesi başta garip gibi geliyor ama mantıklı, her yeni model yeni ve bilinmeyen sorunlarla doğuyor nede olsa..

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anladım, açıklama için teşekkür ederim. Her yeni aracın ilk serisini almak biraz daha risklidir tabii ki ama yollarda hiç olmayan bir araca sahip olmak da ayrı bir zevk olsa gerek. Ben alacak olsam bir an önce alırdım sanırım. Opel'in binlerce mühendisi var araç üzerinde çalışan, herhalde onlar da hiç test yapmamış değillerdir. Müşteriler bir alsın da bakalım çıkan sorunlara göre düzeltme yaparız şeklinde bir mantık olamaz. Buna rağmen illa ki sorun çıkacaktır ama bunlara da çözüm bulunabilir. Ayrıca eski serilerde olmadığı halde yeni serilerde de ortaya yeni sorunlar çıkabiliyor. Bkz. bazı 2012 1.3 Astra J'lerde görülen klima problemi. O yüzden ilk seriden almamak da çok bir şey kazandırmaz bence.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Az önce Opel gercek servisten geldim ve Astra opc nin 90-100.000 TL civarında olacağını öğrendim ama ilk çıktığında almamı önermedi arkadas çünkü bir çok özelliği deneyeceklermis ama bence fiyat olarak güzel geldi  victoryy

fiyat olarak eğer o rakamlarda olacak ise bence uygun. ama ben pek sanmıyorum biraz daha yukarda olur gibi geliyor bana  023hm

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
fiyat olarak eğer o rakamlarda olacak ise bence uygun. ama ben pek sanmıyorum biraz daha yukarda olur gibi geliyor bana  023hm
ama astra opc hıc bir zaman astranın 2 katından daha fazla bir fıyatla satısa cıkmamıstır sanırım 032questn

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
ama astra opc hıc bir zaman astranın 2 katından daha fazla bir fıyatla satısa cıkmamıstır sanırım 032questn

ötv de hiç %84 olmamıştı abi  31agryyy inşallah dediğin rakamlardan satışa sunulur belki almak isteyenler de sahip olur  :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

srd link' Alıntı:
ötv de hiç %84 olmamıştı abi  31agryyy inşallah dediğin rakamlardan satışa sunulur belki almak isteyenler de sahip olur  :)
oyle yuksek ötv olmamıştır ama aracın türkiye ye giriş fiyatında anlaşılırsa sorun olmaz normal satılabilecek düzeye indirgenip gonderilir diye dusunuyorum herkes biliyor T֜RKİYE DE motor gücün yüksek mi ayvayı yedin

bycanertk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TOGI link' Alıntı:
Bence bu fiyata olmaz insignia OPC bile bu fiyata değil..
sanırım yanılıyosun çünkü insignia opc 180bin tl kadar sunroof artı infinity ses eklersen 190 bin tl saygılarımla