Astra otomatik far sensörü ve anahtarı

savask

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar, 2012 model astra sahibiyim, aracımda otomatik far sensörü malesef yok, gördüğüm kadarıyla chevrolet cruze anahtar tasarımı benim aracımdakiyle bire bir aynı. far anahtarı aliexpress üzerinde yaklaşık 130 tl civarında sensör ayrıca 90 tl. buradan ilerleyerek sormak istediklerim;
1) bu anahtar ve sensör astra için uyumlu olur mu?
2) follow me home özelliği aktif hale gelir mi? (şu anda sadece aracı terk ederken çalışıyor bu özellik)
cevaplar için şimdiden teşekkürler, ürün görselleri ektedir.

Ekli dosyalar

• Car-FOR-CRUZE-headlight-control-switch-For-Chevrolet-Headlight-Switch-Dash-Dimmer-Unit-OE-133017.jpg
    Car-FOR-CRUZE-headlight-control-switch-For-Chevrolet-Headlight-Switch-Dash-Dimmer-Unit-OE-133017.jpg
    5.3 KB · Görüntüleme: 27
  • HTB1LjU4KFXXXXa1XpXXq6xXFXXXH.jpg
    HTB1LjU4KFXXXXa1XpXXq6xXFXXXH.jpg
    24.3 KB · Görüntüleme: 19

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parçalarıalsanız dahi tesisat uygun olmayabilir.örneğin far anahtarının soketinde eksik pin bulunabilir.sensörü takarsanı da araca tanıtılması gerek vs vs.olmaz demiyorum ama çok zahmetli ve teknik konular.
Şunu yapın yetkili servis ile görüşün sensör ve anahtar getirsem aktif edermisiniz şeklinde.
Bir diğer önerim ali de satılan 100 tl altı far sensörleri olmalı gayet de ayrıntılı özellikleri var gece kapılar açıldığında istersen farları da yakar gibi.çok daha basit zahmetsiz ve hesaplı.fallow me de aktif kalmaya devam eder

Sony Z5 ile gönderildi

savask

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tolga Bey, cevap icin tesekkurler, servisle konustum montaji hallederiz derler o konuda sikinti yok. Benim sorunum parca uyumu, aliexpress uzerinde epey arastirdim opel icin yok varsa yoksa vw, opele en yakin bunu bulabildim. Sekil olarak %100 ayni ama soylediginiz gibi uyumsuz olma ihtimalide var bir ay bekleyip hadi olmadi demek hic keyifli olmaz. Sizin bildiginiz uyumlu olabilecek bir urun var mi peki?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim ürün yok.ama far anahtarının arkasındaki soketten bağlantı yaparak ışık sensörünü de ön cama yapıştırarak aracınıza far sensörü taktırabilirsiniz.uygulama yapan arkadaşlar da vardı sitede arama yaparsanız veya ali den detaylı satıcı ile görüşerek temin edebilirsiniz.yani park sensörü taktırmak kadar basit olduğunu düşünüyorum