ASTRA SEDAN İNSİGNİA TARZI YOL BİLGİSAYARI

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA SEDAN İNSİGNİA TARZI YOL BİLGİSAYARI

Bende start&stop olmadıgından bu seçeneği eleyebiliriz. Bence sadece navi600

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence arkadaşlar cosmo donanım ile alakası yok. benim aracımda yeni astra sedan 1.4 cosmo cd400 mevcut. navi600 yok. tabi haliyle 3 li ekranda yok. navi600 ile alakalı.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

berfe link' Alıntı:
bence arkadaşlar cosmo donanım ile alakası yok. benim aracımda yeni astra sedan 1.4 cosmo cd400 mevcut. navi600 yok. tabi haliyle 3 li ekranda yok. navi600 ile alakalı.

Bana da öyle geliyor.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o zaman opelsizasla ailesi olarak bir sorunu daha karara bağlamış bulunmaktayız :). NAVI600 olan araçlarda insignia tarzı 3 sıralı yol bilgisayarı var.diğer araçlarda bu mevcut değil

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
o zaman opelsizasla ailesi olarak bir sorunu daha karara bağlamış bulunmaktayız :). NAVI600 olan araçlarda insignia tarzı 3 sıralı yol bilgisayarı var.diğer araçlarda bu mevcut değil

esim ankarada yetkili serviste calisiyor. bu hafta showroomdaki, depodaki tum sifir araclardaki ve servise gelen musteri araclarindaki yol bilgisaayarlarina baktim. soylediginiz gibi, makyajli kasalarin navi 600 olan tum modellerinde yol bilgisayari farkli. bu hafta icerisinde mastertech ve servis mudurumuz ile navi 600 olmayan bir araca ayni yol bilgisayaini yuklemek icin ( kod endeksi vs) ugrasacagiz iletiki gunlerde gelismeleri sizinle paylasirim...

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
esim ankarada yetkili serviste calisiyor. bu hafta showroomdaki, depodaki tum sifir araclardaki ve servise gelen musteri araclarindaki yol bilgisaayarlarina baktim. soylediginiz gibi, makyajli kasalarin navi 600 olan tum modellerinde yol bilgisayari farkli. bu hafta icerisinde mastertech ve servis mudurumuz ile navi 600 olmayan bir araca ayni yol bilgisayaini yuklemek icin ( kod endeksi vs) ugrasacagiz iletiki gunlerde gelismeleri sizinle paylasirim...

ևok güzel bir gelişme  bravoo

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
eşiniz hangi serviste çalısıyıor opel servii değil mi. ankaralı opel kullanıcıları genellikle servis konusunda çok şikayetçiler birçok olay yasadılar haklılarda. hangi servis oldugunu ogrenırsek aracımızı oraya getiririz en azından bildik bir yer olur. ben aracımı gecen ay reis opelden aldım ankaradan ancak servis konusunda hangisine gideceğimi bilmiyorum. hatta yeni güncellemer varmış yeni astra sedan için onuda sormak isterim. yardımcı olabilir misiniz?

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

berfe link' Alıntı:
eşiniz hangi serviste çalısıyıor opel servii değil mi. ankaralı opel kullanıcıları genellikle servis konusunda çok şikayetçiler birçok olay yasadılar haklılarda. hangi servis oldugunu ogrenırsek aracımızı oraya getiririz en azından bildik bir yer olur. ben aracımı gecen ay reis opelden aldım ankaradan ancak servis konusunda hangisine gideceğimi bilmiyorum. hatta yeni güncellemer varmış yeni astra sedan için onuda sormak isterim. yardımcı olabilir misiniz?

Evet ben de katılıyorum  bravoo
Ben 1-2 ufak şey için Opal a gitmiştim (konya yolu üzerinde balgat tarafında), gayet ilgililerdi ve memnun biçimde ayrılmıştım..
Ancak birçok Ankaralı arkadaşta Opak ı öneriyorlar. Yazın bu 2 bayiden fiyat alıp yıllık bakımı ona göre yaptırmayı düşünüyorum.
Reis otomotiv hakkında yapılan yorumlar pek iyi değil. Hatta yanlış hatırlamıyorsam bir arkadaşımızın aracının içerisinde bir parçayı unutup, motorunun alev almasına neden olmuşlardı.

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:

bize de Allah razı olsun demek kalır :)

emre52emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emre-onder.com

4 gözle gelişmeleri bekliyoruz ankaradan  dancee