Astra Sedan Ses Sistemi

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Iyi yıllar opelim.net değerli üyeleri
Opel Astra Sedan 111. yıl Aracımın ses sistemi vasat. Aracın orjinal ses sitemini (teyp ve hoperlerlerini) değiştirmeden geliştirmek istiyorum tavsiyeniz neler olabilir. Anfi bagaj içi kabinli subwofer (gerekiyorsa koltuk altı ses sistemi)
Bu araca ne gider malzeme olarak. Ne gerekir.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Opel Astra Sedan 111. yıl Aracımın ses sistemi vasat. Aracın orjinal ses sitemini (teyp ve hoperlerlerini) değiştirmeden geliştirmek istiyorum tavsiyeniz neler olabilir. Anfi bagaj içi kabinli subwofer (gerekiyorsa koltuk altı ses sistemi)
Orjinal parçaları kullanarak sistemi geliştirmek pek mümkün değil.
Amfi çıkışı, sub çıkışı gibi çıkışları olmayan bir orjinal ana ünite var zaten.
Sadece bas takviyesi yaparak ancak bazı ferkansları güçlendirebilirsiniz.
O nedenle araç içinde kaliteli bir ses istiyorsanız ana üniteden başlayarak bütün parçaları değiştimek gerekli.
Bagaj içi veya koltuk altı subwoofer takviyesi ise ancak bas sesleri güçlendirecektir.

edejavu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dostum aynı sıkıntıyı bende yaşıyordum ama bagaja 1100watt JBL bass ve çift kanallı JBL amfi koydum ama bagajdaki kutu kapalı hava deliği yok ve inanılmaz güzel ses alıyorum tavsiye ederim

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmak istedigin sistem icin En fazla verebilcegin ücretide yazarsan arkadaslar ona göre fikir verebilir.

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmak istedigin sistem icin En fazla verebilcegin ücretide yazarsan arkadaslar ona göre fikir verebilir.

1500 liraya kadar çıkabilirim ama orjinal sistemde bulunan malzemeleri değiştirmeden uzman kişilerce yapılacak bir işlem olursa tabi.

Not : Bagajda silindir tüp var. ayrıca Her Zaman 2 valiz ve kamp malzemeleri bulunuyor. O yüzden bagaj kullanımıda olması lazım :S

Son düzenleme:

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum aynı sıkıntıyı bende yaşıyordum ama bagaja 1100watt JBL bass ve çift kanallı JBL amfi koydum ama bagajdaki kutu kapalı hava deliği yok ve inanılmaz güzel ses alıyorum tavsiye ederim
Peki Akustik bir ses alabiliyormusun ? Ses doyuruyormu seni.

mertyagiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal parçaları kullanarak sistemi geliştirmek pek mümkün değil.
Amfi çıkışı, sub çıkışı gibi çıkışları olmayan bir orjinal ana ünite var zaten.
Sadece bas takviyesi yaparak ancak bazı ferkansları güçlendirebilirsiniz.
O nedenle araç içinde kaliteli bir ses istiyorsanız ana üniteden başlayarak bütün parçaları değiştimek gerekli.
Bagaj içi veya koltuk altı subwoofer takviyesi ise ancak bas sesleri güçlendirecektir.

Oktay bey.
Sistem orjinal kalsın istiyorum.

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0 zaman pandizota uygulamanız gerekebilir bagaj lazım olcak diyorsanız.ve 1500 tl gibi rakama cokta iyi sistem kurabilirsiniz..

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
0 zaman pandizota uygulamanız gerekebilir bagaj lazım olcak diyorsanız.ve 1500 tl gibi rakama cokta iyi sistem kurabilirsiniz..
Mert bey hoparlörlerin bile orjinalliğini bozmak istemiyor yazdığı kadarıyla.Pandizotta işlem yapması uzak bir ihtimal olur:)
Hem orjinal hem de akustik ve kaliteli ses maalesef mümkün değil.
İşi bilen bir satıcı ve montajcı gerekli parçaları kullanarak bir sistem oluşturabilir.